Doprava a platba
při objednávce přes internet

Rychlé dodání

Diskrétní doručení

Bezpečný nákup

Certifikované produkty

Produkty zasíláme do celé Evropské unie prostřednictvím vybraných kurýrních a poštovních služeb. Aktuální nabídka a ceny jsou vždy uvedeny v procesu objednávání.

Možnost osobního odběru

Vyhovoval by Vám více osobní odběr? Zboží si můžete vyzvednout v našem centrálním skladu na ulici Vrchlického 323, Týniště nad Orlicí. Osobní převzetí je možné pouze na základě online objednávky. O tom, že bylo zboží připraveno, Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu. Zboží je pro osobní odběr obvykle k dispozici do několika hodin, nejpozději však do 48 hodin. Zboží si prosím přijďte vyzvednout, až k tomu budete vyzváni!

Osobní převzetí je možné v pracovní dny od 9.00 do 17.30 hodin

Adresa pro vyzvednutí zboží:

Shipmall a. s.
areál Elitex
Vrchlického 323
517 21 Týniště nad Orlicí

Dostupné přepravní metody

Kurýrní přeprava

Jedná se o jednu z nejpohodlnějších typů přepravy. Objednané produkty Vám kurýr dodá přímo k Vám domů, důkladně zabalené a označené. Doba dopravy je 1–2 dny od odeslání zboží.

Packeta (Zásilkovna)

Mimořádně oblíbený způsob dodání prostřednictvím Zásilkovny je ekonomicky výhodný a spolehlivý. Objednané produkty si lze osobně vyzvednout na pobočce Zásilkovny, která se téměř jistě nachází ve Vaší pěší dostupnosti.

Osobní odběr ve skladu

Pokud preferujete osobní odběr přímo z distribučního centra, nabízíme Vám i tuto možnost. Adresu skladu naleznete v kontaktních informacích. Pracovníci Vás rádi obslouží na základě předchozí objednávky v tomto e-shopu a zaslaného SMS kódu, který je třeba oznámit pracovníkovi při převzetí vaší objednávky.

Další přepravní metody

K dispozici mohou být i další lokální přepravní metody. Aktuální nabídka přepravních metod pro Vaši lokalitu je uvedena v průběhu objednávkového procesu.

Zasíláme i do zemí Evropské unie

Využijte možnosti zaslání objednávky do kterékoli země Evropské unie. Přeprava je rychlá a finančně nenáročná. Do většiny zemí jsme schopni objednávku doručit do 48 hodin od jejího odeslání.

Dostupné platební metody

Bezpečná online platba kartou

K dispozici je bezpečná a velmi pohodlná platba kartou online. Svoji objednávku uhradíte přímo při jejím vytvoření a o ostatní se již postaráme my. Abychom mohli přijímat platby platebními kartami, spolupracujeme s platební bránou PayU, která je otevřená a bezpečná. Vaše banka může při karetní online platbě požadovat dodatečné ověření pomocí SMS kódu nebo “push notifikace”.

Platba na dobírku

Stále oblíbenou platební metodou je platba na dobírku. Objednané produkty uhradíte přímo dopravci v hotovosti nebo bankovní kartou. Jedná se o jednoduchou, rychlou a bezpečnou platební metodu.

Nabídka platebních a přepravních metod se může měnit. Aktuální nabídka je vždy uvedena v závěrečných krocích objednávkového procesu v tomto e-shopu.

Odstoupení od kupní smlouvy

Ve smyslu ustanovení § 7 zákona o ochraně spotřebitele při zásilkovém prodeji (zákon č. 102/2014 Sb.), máte právo od smlouvy uzavřené na dálku odstoupit bez uvedení důvodu do 14 dnů (u nás dobrovolně prodluženo na 30 dnů) ode dne převzetí zboží, přičemž je nezbytné, aby bylo v uvedené lhůtě vaše oznámení o odstoupení od nákupu zboží spolu s dokladem o koupi doručeno prodávajícímu.

Odstoupení od kupní smlouvy musí být přiloženo ke zboží. Odstoupení od smlouvy může být uskutečněné elektronickou formou komunikace. Za odstoupení od kupní smlouvy se nepovažuje nepřevzetí závazně objednaného zboží.

  • Zboží nám zašlete nejpozději do 30 dnů od doručení.
  • Přiložte vyplněný formulář na odstoupení od kupní smlouvy který stáhnete po kliknutí na odkaz. Nezapomeňte uvést číslo účtu, datum a Váš podpis. Peníze vracíme jenom převodem na bankovní účet.
  • Zpět se zbožím nám zašlete i originál dokladu o koupi.
  • Zboží posílejte tak, aby se při přepravě nepoškodilo.
  • Adresa pro doručení:
  • Augeri Pharm – Shipmall a.s. areál Elitex,
  • Vrchlického 323,
  • 517 21 Týniště nad Orlicí
  • Zboží nezasílejte do sídla společnosti nemohlo by být převzato.

Sráhnout formulář

Vyzkoušejte
některé ze silných produktů NEURINU

Serotogen

Serotogen

50 tobolek

Doplněk stravy pro dobrou náladu a radost na každý den

640,00 

Calmgen

Calmgen

50 tobolek

Doplněk stravy podporující snížení úzkosti a stresu

640,00 

Melatogen

Melatogen

50 tobolek

Doplněk stravy pro hluboký a osvěžující spánek

590,00 

Nootrogen

Nootrogen

30 tobolek

Doplněk stravy pro vyšší výkon nervové soustavy a mozku

390,00