Doprava a platba
při objednávce přes internet

Rychlé dodání

Diskrétní doručení

Bezpečný nákup

Certifikované produkty

Produkty zasíláme do celé Evropské unie prostřednictvím vybraných kurýrních a poštovních služeb. Aktuální nabídka a ceny jsou vždy uvedeny v procesu objednávání.

Možnost osobního odběru

Jste z Prahy nebo okolí a vyhovoval by Vám více osobní odběr? Zboží si můžete vyzvednout v našem centrálním skladu na ulici Do Čertous 2772/8, Praha 9. Osobní převzetí je možné pouze na základě online objednávky. O tom, že bylo zboží připraveno, Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu. Zboží je pro osobní odběr obvykle k dispozici do několika hodin, nejpozději však do 48 hodin. Zboží si prosím přijďte vyzvednout, až k tomu budete vyzváni!

Osobní převzetí je možné v pracovní dny od 9.00 do 17.30 hodin

Adresa pro vyzvednutí zboží:

Shipmall a. s.
P3 park hala B4
Do Čertous 2772/8
193 00 Praha 9 – Horní Počernice

Dostupné přepravní metody

Kurýrní přeprava

Jedná se o jednu z nejpohodlnějších typů přepravy. Objednané produkty Vám kurýr dodá přímo k Vám domů, důkladně zabalené a označené. Doba dopravy je 1–2 dny od odeslání zboží.

Packeta (Zásilkovna)

Mimořádně oblíbený způsob dodání prostřednictvím Zásilkovny je ekonomicky výhodný a spolehlivý. Objednané produkty si lze osobně vyzvednout na pobočce Zásilkovny, která se téměř jistě nachází ve Vaší pěší dostupnosti.

Osobní odběr ve skladu

Pokud preferujete osobní odběr přímo z distribučního centra, nabízíme Vám i tuto možnost. Adresu skladu naleznete v kontaktních informacích. Pracovníci Vás rádi obslouží na základě předchozí objednávky v tomto e-shopu a zaslaného SMS kódu, který je třeba oznámit pracovníkovi při převzetí vaší objednávky.

Další přepravní metody

K dispozici mohou být i další lokální přepravní metody. Aktuální nabídka přepravních metod pro Vaši lokalitu je uvedena v průběhu objednávkového procesu.

Zasíláme i do zemí Evropské unie

Využijte možnosti zaslání objednávky do kterékoli země Evropské unie. Přeprava je rychlá a finančně nenáročná. Do většiny zemí jsme schopni objednávku doručit do 48 hodin od jejího odeslání.

Dostupné platební metody

Bezpečná online platba kartou

K K dispozici je bezpečná a velmi pohodlná platba kartou online. Svoji objednávku uhradíte přímo při jejím vytvoření a o ostatní se již postaráme my. Abychom mohli přijímat platby platebními kartami, spolupracujeme s platební bránou PayU, která je otevřená a bezpečná. Vaše banka může při karetní online platbě požadovat dodatečné ověření pomocí SMS kódu nebo “push notifikace”.

Platba na dobírku

Stále oblíbenou platební metodou je platba na dobírku. Objednané produkty uhradíte přímo dopravci v hotovosti nebo bankovní kartou. Jedná se o jednoduchou, rychlou a bezpečnou platební metodu.

Nabídka platebních a přepravních metod se může měnit. Aktuální nabídka je vždy uvedena v závěrečných krocích objednávkového procesu v tomto e-shopu.

Vyzkoušejte
některé ze silných produktů NEURINU

Serotogen

Serotogen

50 tobolek

Doplněk stravy pro dobrou náladu a radost na každý den

539,00 

Momentálně nedostupné

Calmgen

Calmgen

50 tobolek

Doplněk stravy podporující snížení úzkosti a stresu

575,00 

Momentálně nedostupné

Melatogen

Melatogen

50 tobolek

Doplněk stravy pro hluboký a osvěžující spánek

575,00 

Nootrogen

Nootrogen

30 tobolek

Doplněk stravy pro vyšší výkon nervové soustavy a mozku

375,00