Super ASHWAGANDHA

Vysoce kvalitní koncentrovaná Ashwagandha pro pohodu mysli i těla, s normovaným obsahem withanolidů a pohodlným dávkováním

Super ASHWAGANDHA

Super ASHWAGANDHA

Super ASHWAGANDHA

430,00 

50 tobolek

Nejoblíbenější

2x Super ASHWAGANDHA

2x Super ASHWAGANDHA

2x Super ASHWAGANDHA

780,00 

Ušetříte: 80,00 

100 tobolek

3x Super ASHWAGANDHA

3x Super ASHWAGANDHA

3x Super ASHWAGANDHA

1170,00 

Ušetříte: 120,00 

150 tobolek

4x Super ASHWAGANDHA

4x Super ASHWAGANDHA

4x Super ASHWAGANDHA

1490,00 

Ušetříte: 230,00 

200 tobolek

Hodnocení 4.8

Extra silná Ashwagandha

Ashwagandha (také známá jako Withania somnifera) v překladu vitánie snodárná, je rostlina, jejíž užívání začalo v ajurvédě, ale v současnosti je pro své uklidňující a adaptogenní účinky ceněna i ve světě západní medicíny. NEURINU Super Ashwagandha je výjimečná svým vysokým obsahem standardizovaných účinných látek – withanolidů ve farmaceutické kvalitě. I díky tomu se pohodlně dávkuje a její účinek je vždy takový, jaký očekáváte. Můžete si tak být jisti, že pro sebe děláte to nejlepší. Pro extra vysoký účinek kombinujte s NEURINU Calmgen nebo Melatogen.

Super Ashwagandha přináší tyto a další benefity:

✓ Snižuje pocity stresu a úzkosti díky regulaci kortizolu
✓ Podporuje kognitivní funkce paměť a soustředění
✓ Napomáhá zdravému spánku, protože uklidňuje mysl i tělo
✓ Podporuje sexualitu mužů i žen

Vysoký obsah withanolidů

Pohoda mysli i těla

Standardizovaná kvalita

Pohodlné dávkování

Vhodné pro vegany

Jak NEURINU Super Ashwagandha účinkuje?

Super Ashwagandha obsahuje různé cenné přírodní sloučeniny, jako jsou alkaloidy, flavonoidy, ale hlavně withanolidy. V jedné kapsli najdete až 700 mg extraktu z ashwagandhy s vysokou koncentrací těchto účinných látek (35 mg).

Ashwagandha má příznivý vliv na nervový systém a mozek. Nejnovější studie naznačují, že působí na receptory GABA (kyselina gama-aminomáselná) a ovlivňuje neurotransmitery, jako je serotonin a dopamin, které jsou zodpovědné za regulaci nálady, stresu a kognitivních funkcí. Předpokládá se, že ashwagandha snižuje hladinu kortizolu, čímž pomáhá zvládat chronický stres.

Účinné látky v rostlině ashwagandha navíc fungují jako silné antioxidanty. Pomáhají tak neutralizovat volné radikály a snižovat oxidační stres v těle. Ashwagandha může také ovlivňovat imunitní systém tím, že stimuluje tvorbu imunitních buněk a zlepšuje funkčnost imunitního systému. Některé studie prokázaly, že ashwagandha může zvýšit hladinu bílých krvinek, které jsou klíčové pro obranyschopnost organismu.

Doplněk stravy NEURINU Super Ashwagandha není určen pro každého. Je vhodný pouze pro lidi, kteří znají výhody kvalitních rostlinných extraktů a nejsou ochotni dělat žádné kompromisy.

Ashwagandha snižuje hladinu kortizolu, čímž pomáhá zvládat chronický stres.

Super Ashwagandha, její dávkování a složení

 • Užívejte 1 kapsli 1x denně
 • Zapijte dostatečným množstvím tekutin
 • Užívejte dlouhodobě

Super Ashwaghanda je koncentrovaná. Nikdy proto nepřekračujte maximální denní dávku – 1 tobolku.

Obsah účinných látek

NEURINU Super Ashwagandha obsahuje vysoce kvalitní extrakt z kořene této rostliny. Obsah účinných látek je farmaceuticky standardizován na stabilní úrovni, a proto není nutné užívat velké množství kapslí jako u běžných doplňků stravy s ashwagandhou. Jediná kapsle obsahuje až 35 mg withanolidů, což je ideální denní dávka pro dospělého muže nebo ženu.

Složka 1 tobolkaobsahuje
Extrakt z podzemku Ashwagandhy KSM – 66 700 mg
– z toho Witanolidy 35 mg

Zobrazit etiketu

Srovnejte si Super ASHWAGANDHU
s obyčejnou Ashwagandhou

Nenechte se napálit zdánlivě lákavými nabídkami obyčejné ashwagandhy. Ta často neobsahuje dostatečné množství účinných látek – withanolidů, nebo jsou tyto účinné látky v nízké kvalitě. Místo toho, abyste se těšili z účinků, můžete být trpce zklamáni.

Super ASHWAGANDHA

Cena od 430,00 
Super ASHWAGANDHA
 • 50 tobolek v balení
 • Vysoký objem účinných látek – witanolidů
 • Standardizovaný extrakt z kořene ve farmaceutické kvalitě
 • Pohodlné dávkování 1 tobolka denně
 • Zásoba na 50 dní užívání
 • Nejvyšší možný účinek

Obyčajná Ashwagandha

Cena od 490 Kč
Obyčajná Ashwagandha
 • 90 tablet v balení
 • Neznámý nebo nízký objem witanolidů
 • Pouze obyčejný prášek z rozdrceného kořene rostliny
 • Je nezbytné užívat 3-6 kapslí denně
 • Zásoba jen na 15 – 30 dní užívání
 • Účinnost je sporná, hrozí zklamání
floating-leaf
floating-leaf

Nejčastější dotazy
ohledně NEURINU Super ASHWAGANDHY

Je Ashwagandha vhodná pro sportovce a fyzicky aktivní osoby?

Ashwagandha se stala populární i mezi sportovci a fyzicky aktivními lidmi, protože může zlepšit odpočinek, regeneraci a psychickou pohodu sportovců. V důsledku toho může dojít ke zvýšení kvality tréninků a sportovních výkonů.

Mohu užívat Ashwagandhu s jinými přírodními doplňky stravy?

Ano, pokud chcete dosáhnout extra silného účinku jiných doplňků stravy s podobným účelem, jako je NEURINU Melatogen nebo NEURINU Calmgen, užívejte je společně se Super Ashwagandhou. Jedná se o skvělou kombinaci pro dosažení dokonalé relaxace a spánku.

● Má Ashwagandha nežádoucí účinky?

Obecně se ashwagandha považuje za bezpečnou a nepatří ani k alergenům. Pokud byste však přece jen zaznamenali jakékoli nežádoucí účinky, další užívání konzultujte s vaším lékařem.

Mohu užívat ashwagandhu s jinými léky?

Před užíváním ashwagandhy s jinými léky, u kterých máte podezření, že by mohly dojít do interakce s ashwagandhou je důležité konzultovat to se svým lékařem nebo farmaceutem.

Jaké jsou přínosy ashwagandhy při stresu a úzkosti?

Ashwagandha má adaptogenní vlastnosti, které mohou pomoci organismu přizpůsobit se stresu a snížit úzkost. Může také pomoci zlepšit náladu a celkovou pohodu.

Pomáhá ashwagandha při problémech se spánkem?

Ashwagandha se často používá ke zlepšení spánku a jeho kvality. Může pomoci zklidnit mysl a podpořit relaxaci před spaním.

Může ashwagandha zvýšit sexuální energii?

Ashwagandha je tradičně považována za tonikum, které pomáhá zvyšovat sexuální energii a vitalitu u mužů i žen. Někteří lidé uvádějí, že užívání ashwagandhy zvyšuje jejich erotický prožitek a potěšení při milování.

Jaké jsou účinky ashwaghandhy na imunitní systém?

Ashwagandha má imunomodulační účinky a může přispět k posílení imunitního systému. Může podporovat tvorbu imunitních buněk a zlepšovat obranyschopnost organismu.

Může ashwagandha pomoci při problémech s pamětí a koncentrací?

Některé studie naznačují, že ashwagandha může mít pozitivní vliv na kognitivní funkce, jako je paměť, koncentrace a duševní výkonnost.

Mohou těhotné a kojící ženy užívat ashwagandhu?

Super Ashwagandha nebyla testována pro užívání těhotnými a kojícími ženami. Proto takové užívání nedoporučujeme.

Mohou děti užívat ashwagandhu?

Doporučuje se, aby děti mladší 15 let užívaly ashwagandhu pouze po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem, který stanoví správné dávkování.

Jak dlouho trvá, než se projeví účinky ashwaghandhy?

Účinky ashwaghandy mohou být individuální a závisí na různých faktorech, včetně dávky, délky užívání a individuálních tělesných vlastností. Někteří lidé mohou pocítit úlevu a výhody poměrně rychle, zatímco u jiných to může trvat jeden až dva týdny.

Lze se přípravkem Super Ashwagandha předávkovat?

Předávkování ashwagandhou je vzácné, ale může k němu dojít, pokud se užije nadměrné množství. Příznaky předávkování se mohou projevit jako žaludeční nevolnost, průjem, zvýšená ospalost, únava nebo nevolnost. Super Ashwagandha je silný doplněk stravy, proto nikdy nepřekračujte uvedenou maximální denní dávku.

Má ashwagandha sedativní účinky?

Ashwagandha se často považuje za adaptogen, který pomáhá organismu přizpůsobit se stresu. Může mít uklidňující účinky a pomoci zmírnit úzkost a napětí. Nicméně se nejedná o příliš silné sedativum.

Recenzie na Super ASHWAGANDHU
Jak jsou lidé spokojeni?

Evita 42let

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Trpím úzkostí a problémy se spánkem což je při profesi učitelky docela na nic. Po týdnu užívání této Ashwaghandhy jsem si všimla zlepšení v mém mentálním stavu a spánku. Cítím se klidnější a odpočinutější. Je to dobrý přírodní pomocník pro slabé nervy.

Marek 35let

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Když jsem měl spoustu roboty, pomohla mi Ashwagandha snížit stres a zlepšit mou výkonnost. Cítím se mentálně více vyrovnaný. Doporučuji každému, kdo potřebuje zvládnout vysoký pracovní tlak.

Martin 32let

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Tento doplněk mi dost pomohl s regenerací po intenzivním tréninku. Po třicítce už přei jen člověk neregeneruje jako kedisy. Cítím, že se rychleji zotavuji a můžu zvedat trochu vyšší váhy. No zázraky na počkání nečekejte, je to doplněk stravy, ne sypačka…

Zuzana 50let

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Ashwagandu užívám ke zmírnění otravných příznaků menopauzy. Mnohem lépe spím a nejsem až tak náladová jako před tím. Užívala jsem i jinou ashwagandu, ale tato mi přijde lepší co se týče účinků.

Nina 41let

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Mám smíšené pocity. Zdá se mi, že mi pomohla snížit stres, ale nejsem si jistá, jestli to není jen placebo efekt. Cítila jsem některé pozitivní změny, ale byly i období, kdy jsem si nevšimla žádných účinků, takže jsem trochu skeptická.

 • Trochu mi asi pomohla
 • Mohl to být placebo efekt…
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Vysoká
kvalita a zodpovědnost

download-image

Certifikát Super ASHWAGANDHA – mikrobiologie a těžké kovy

download-image

Certifikát produktů NEURINU – plísňové a houbové toxiny

výroba

To nejlepší, co lze vyrobit

Při vývoji našeho přípravku Super Ashwagandha jsme se zaměřili na to, abychom vám přinesli ten nejlepší produkt, který lze vyrobit pomocí nejmodernějších technologií. Každá kapsle je doslova napumpována maximem účinných látek. Navíc nepoužíváme žádné zbytečné balastní přísady, jako jsou barviva a pojiva. Tím maximalizujeme přínos pro vaše zdraví a pohodu.

vegan

Vhodné pro vegany

Abychom vyšli vstříc lidem se speciálními stravovacími návyky, jako jsou vegetariáni a vegani, nepoužili jsme při výrobě Super Ashwagandhy žádné živočišné ingredience. Dokonce i kapsle je vyrobena z celulózy, namísto běžné vepřové želatiny.

neurinu ekoprodukt

Řekli jsme rázně ne plastem

Plastům jsme řekli jasné ne. Obal Super Ashwagandhy je vyroben z opakovaně použitelného a snadno recyklovatelného skla, které je chemicky neutrální a nekontaminuje obsah ani při delším skladování. Uzávěr je kovový, a pokud skončí na skládce, do roka se rozloží na oxid železitý, což je přírodě vlastní látka (rez). Těmito malými kroky bychom rádi přispěli k ochraně přírody a snížení množství plastového odpadu v životním prostředí. 

ministerstvo

Sme pod kontrolou

Všechny naše produkty jsou pod dohledem orgánu pro ochranu veřejného zdraví a jsou přísně testovány na nepřítomnost chemických a biologických kontaminantů. Můžete si být jisti, že dostáváte jen to nejlepší.

floating-leaf
floating-leaf

Další produkty
které by vás mohly zajímat

Calmgen

Calmgen

Doplněk stravy podporující snížení úzkosti a stresu

NEURINU Calmgen je speciálně vyvinut tak, aby pomáhal tlumit akutní, ale i dlouhotrvající stres a úzkostné stavy. Calmgen obsahuje koncentrované přírodní aminokyseliny extrakty a minerály, zklidňující centrální nervovou soustavu.

Cena od 640,00 
Melatogen

Melatogen

Doplněk stravy pro hluboký a osvěžující spánek

Po doplňku stravy Melatogen sáhněte tehdy, chcete-li usínat rychle, spát tvrdě a probouzet se s pocitem dokonalého odpočinutí. Serotogen obsahuje přírodní účinné látky, které dokáží účinně zkvalitnit lidský spánek.

Cena od 590,00