Užívejte si života naplno, ostatní nechte na NEURINU

Víme, že život občas přináší náročné výzvy. Ale ani s příchodem mraků hvězdy nepřestávají svítit. Jsou pouze skryté a dříve či později opět odhalí svou zářivou krásu.

Produkty NEURINU byly vytvořeny proto, aby lidem pomáhaly v těch nejnáročnějších životních situacích. Vstát a jít nezlomně za svými sny, užívat si života naplno a být se svými blízkými v přítomném okamžiku. Věříme totiž, že právě v tom je ukryta skutečná hodnota života.

floating-leaf
floating-leaf

Vše, co
vás o NEURINU zajímá

Kvalita produktů NEURINU

Abychom si byli jisti nejvyšší kvalitou produktů značky NEURINU, jsou certifikovány a prošly kompletními laboratorními zkouškami. Jsou registrovány a kontrolovány Ministerstvem zemědělství.

Všechny produkty jsou kontrolovány na nepřítomnost nežádoucích těžkých kovů, jako je olovo, rtuť, kadmium a nikl. Produkty testujeme také na nepřítomnost mikroorganismů – zejména Salmonelly, E. coli a houbových plísní, které často kontaminují výživové doplňky, aniž byste o tom měli tušení.

Naše
certifikáty

Všechny produkty NEURINU jsou laboratorně testovány a úředně registrovány. Po kliknutí se zobrazí certifikát.
download-image

Certifikáty Serotogen (mikrobiologie a těžké kovy)

download-image

Certifikáty Calmgen (mikrobiologie a těžké kovy)

download-image

Certifikáty Melatogen (mikrobiologie a těžké kovy)

download-image

Certifikáty Nootrogen (mikrobiologie a těžké kovy)

download-image

Vyšetření na Ochratoxin a Aflatoxiny

Hodnocení 4.8

Registrováno relevantními úřady

Registrováno na MZE ČR

Produkty NEURINU jsou registrovány a kontrolovány Ministerstvem zemědělství České republiky, které je garantem jejich kvality.

Přísné výrobní standardy GMP

Produkty NEURINU jsou vyráběny v přísně kontrolovaných podmínkách, které splňují nejvyšší standardy správné výrobní praxe a čistoty.

Proč je NEURINU nejlepším řešením?

V oblasti doplňků stravy je k dispozici obrovský sortiment nejrůznějších přípravků. Proč by si měl kdokoli vybrat právě značku NEURINU?

  • Nejvyšší kvalita účinných látek
  • Vysoká vstřebatelnost účinných látek
  • Ohleduplnost k životnímu prostředí
  • Vzájemná synergie účinných látek
  • Důraz na čistotu složení
  • Ohleduplnost k lidem se specifickým stravováním

Hodnoty,
na kterých si zakládáme

Diskrétnost a soukromí

Přestože se již dnes snižuje tabu v oblasti mentálního zdraví, dbáme na to, aby vaše osobní údaje byly v absolutním bezpečí.

Záleží nám na naší planetě

Jelikož dbáme na blaho naší planety, při výrobě produktů NEURINU používáme pouze recyklovatelné materiály jako sklo, kov a papír.

Vědecky ověřená účinnost

Účinnost našich produktů je založena na vědeckých důkazech a důvěryhodných studiích.

Kde jsou limity produktů NEURINU?

Upřímnost je pro nás velmi důležitá. Je samozřejmé, že ani ten nejlepší produkt není všemocný, vždy se najde oblast, ve které má rezervy. Kde jsou rezervy produktů od NEURINU? Asi nejvýraznější nevýhodou je vyšší cena, oproti oproti podobně zaměřeným volně prodejným přípravkům. Vyšší cena se však citelně odráží v kvalitě produktů v následujících atributech::

  • Výběrové suroviny ve vysoké koncentraci
  • Bez zbytečných barviv a chemických přísad
  • Obaly, které dokonale chrání obsah před UV zářením a vlhkostí
  • 100% recyklovatelné ekologické obaly ze skla a kovu

Přesvědčte se sami o rozdílech ve složení přípravků NEURINU a jakýchkoli jiných, levnějších konkurenčních volně prodejných léků nebo výživových doplňků. Rozdíl vás zřejmě ohromí.

Jak probíhá výroba produktů NEURINU

Abychom mohli zaručit nejvyšší kvalitu produktů NEURINU, je výroba realizována v nejmodernějších výrobních farmaceutických závodech, podléhajících nejpřísnějším normám managementu kvality HACCP a GMP.

Velký důraz je kladen také na výběr kvalitních surovin. Spolupracujeme pouze s ověřenými velkými výrobci surovin, kteří jsou schopni zaručit dodávky nejčerstvějších surovin ve vysokých koncentracích a s nejlepší vstřebatelností do organismu.í do organizmu.

Dbáme na to, aby byly naše produkty vyráběny bez přidání zbytečných umělých přísad a barviv, které by mohly znehodnotit jejich benefity.

Bereme ohled na lidi se specifickými omezeními při příjmu potravy, proto naše produkty neobsahují laktózu, lepek ani žádné živočišné složky. Jsou tak vhodné i pro vegany.

Zakládáme si na tom, aby byly všechny produkty NEURINU neškodné pro zdraví člověka a nezpůsobovaly návyk, jako některé konvenčně používané farmaceutické výrobky.

floating-leaf
floating-leaf

Naše firma působí na farmaceutickém trhu a na trhu s výživovými doplňky pro zdraví již deset let. Za tu dobu jsme učinili stovky tisíc zákazníků šťastnými.

10 let zkušeností nese své ovoce

V oblasti vývoje, produkce a prodeje funkčních doplňků stravy má naše firma již více než desetileté zkušenosti. Během tohoto období jsme pochopili, jak důležitou roli hraje poctivost a tvrdá práce v podnikání. Naučili jsme se také to, že zákazník má vždy poslední slovo, vzhledem ke své možnosti volby.

Při spolupráci s těmi nejlepšími domácími i zahraničními chemiky a farmaceuty vždy trváme na rigorózní a medicínsky obhajitelné kompozici vyvíjených produktů. Zasazujeme se o minimální používání přídatných látek a barviv. Vysoká kvalita použitých účinných látek je pro nás vždy na prvním místě před jejich cenou.

Produkty, které vám dnes s pokorou předkládáme pod značkou NEURINU, jsou výsledkem více než deset let zkušeností a představují to nejlepší, co dokážeme nabídnout. Věříme, že produkty NEURINU budou přinášet radost do života vám, našim váženým zákazníkům, protože právě to je naším hlavním posláním.

Mgr. Viktor Tekula
Zakladatel

Míša, 24 let
Odkdy mě vyhodili z vysoké, trpím depresivními stavy. Antidepresiva bych se brát nikdy neodvážila, i když mi je můj psychiatr několikrát předepsal. Bojím se jejich vedlejších účinků. Vyzkoušela jsem však NEURINU Serotogen, protože je přírodní. Každým dnem si život užívám víc a víc.
Míša, 24 let
Slávo, 36 let
Jsem manažer v jedné nadnárodní korporaci. Vedení na nás vyvíjí obrovský tlak. Podstatné je dosahovat výsledků, nikoho nezajímá jak. Je to dost stresující a navzdory vysokému finančnímu ohodnocení se mě čas od času zmocňovaly třes a záchvaty úzkosti. Od momentu, kdy jsem začal brát NEURINU Calmgen, jsem uvolněnější ai v práci se mi daří lépe. Záchvaty se zatím nevrátily.
Slávo, 36 let
Andi, 54 let
Léta lékařské práce na směny v jedné z nejrušnějších nemocnic si i na mně vybrala svou daň v podobě trvale narušeného spánkového rytmu. někdy jsem po noční ani nešel do postele, věděl jsem, že je to zbytečné. S použitím NEURINU Melatogen se konečně normálně vyspím, což je důležité zejména pro naše pacienty, kteří jsou na ryzosti mého úsudku skutečně životně závislí.
Andi, 54 let
Milka, 38 let
Architekturu jsem začala studovat už jako zralá žena s krásnými dvojčaty na krku. Určitě si dovedete představit, že naučit se na zkoušku v rušné domácnosti, plné malých rošťáků není nic jednoduchého. Vydatně mi v tom pomáhá NEURINU Nootrogen, díky kterému se dokážu lépe soustředit na učení a na zkouškách podám vždy ten nejlepší výkon. Dokážu být vzornou matkou a zároveň vzdělanou ženou.
Milka, 38 let
floating-leaf
floating-leaf

Koncentrované složení

Rychlý účinek

Vhodné pro vegany

Bez zbytečných přísad

Rychlé dodání

Máte zájem
o zlepšení mentální pohody a zdraví?

Vyberte si jeden z produktů NEURINU pro podporu mentálního zdraví a výkonnosti nervového systému.
Serotogen

Serotogen
50 tobolek

Doplněk stravy pro dobrou náladu a radost na každý den

Podporuje zlepšení nálady při depresi. Nezpůsobuje nepříjemné vedlejší účinky jako útlum či naopak nadměrnou aktivitu mozku.

Calmgen

Calmgen
50 tobolek

Doplněk stravy podporující snížení úzkosti a stresu

Pomáhá tlumit akutní, ale i dlouhotrvající stres a úzkostné stavy. Obsahuje koncentrované látky zklidňující centrální nervovou soustavu.

Melatogen

Melatogen
50 tobolek

Doplněk stravy pro hluboký a osvěžující spánek

Podporuje rychlejší usínání a tvrdší spánek pro probouzení s pocitem dokonalého odpočinku. Obsahuje látky, které podle výzkumů zkvalitňují spánek a regeneraci mozku.

Nootrogen

Nootrogen
30 tobolek

Doplněk stravy pro vyšší výkon nervové soustavy a mozku

Obsahuje koncentrované nootropické látky stimulující vysokou výkonnost centrálního nervového systému.