Názory a reference
lidí, kteří mají s NEURINU zkušenosti

Simona si prošla peklem

„Dalo mi to hodně, ale jsem ráda, že už je to pryč“

Po třech letech intenzivní práce v reklamní agentuře jsem ale začala ztrácet páru. Cítila jsem, že už nemůžu přicházet s nápady a pracovat tak intenzivně, jako předtím. Nechtěla jsem však polevit. Všechno se zlomilo když se jeden z našich klientů rozhodl žalovat naši firmu. Příčinou nepříjemné situace byla chyba, kterou jsem udělala já. Totálně jsem se sesypala. Od té doby jsem měla záchvaty úzkosti, doprovázené třesavkou a studeným potem. Tyto stavy mě budily iv noci. Přes den jsem chodila jako mátoha, nedokázala jsem se soustředit, byla jsem jako vyměněná.

Moji blízký viděli, jak se trápím. Máma mi jednoho dne donesla Calmgen, který jsem hned začala brát. Bylo pozoruhodné, jak se mé úzkostné stavy rychle začaly zmírňovat. Možná i díky tomu jsem byla schopna střízlivěji vnímat moji situaci a začala jsem chodit ke psycholožce. Ta mi vysvětlila, odkud moje problémy pramení. Dnes vím, že jsem se jednoduše přetížila. Když píšu tyto řádky, jsem už relativně v pořádku a jsem nesmírně vděčná mé psycholožce ale i NEURINU za to, že jsem neskončila na úplném dně.

floating-leaf
floating-leaf

Markéta 42let

Produkt: Serotogen

Na vyzkoušení Serotogenu jsem se těšila, byla jsem avšak dost skeptická. Po necelých 14dnech užívání musím říci, ze cítím opět štěstí v každodenním životě, které se mi stejně jako v předchozích letech s příchodem jara rychle vytratilo, najednou bylo pro mou hlavu velmi náročné vykonávat běžné činnosti, komunikovat s okolím, doslova hledat slova…Dnes jsem tu zpět ve svém těle s energií jakou miluji a potřebuji k tomu abych byla „svá“. Bez přehánění hodnotim,že mě Serotogen zachránil před antidepresivy. Děkuji za něj.

Zuzka 25l.

Produkt: Nootrogen

Studuji na veterině a máme toho velmi mnoho k memorování. Anatomie mi dala zabrat asi nejvíc. Naštěstí, když používám Nootrogen, tak se mi učí mnohem jednodušeji a méně prokrastinuju. Mám dokonce pocit, že mi naučené znalosti i déle zůstanou v hlavě, ale to zatím neumím potvrdit na jistě.

 • Lepší paměť a soustředění.
 • Méně prokrastinace.
 • nevím zatím

Julka 24let

Produkt: OMEGA-3

Vaše Omega-3 mastné kyseliny mi pomohly zlepšit soustředění a paměť, ale je potřeba je je užívat pravidelně pro dostatečné účinky.

Sára 42l.

Produkt: Melatogen

Melatogen beru už asi jeden měsíc. Používám ho, abych mohla lépe usnout po noční směně. Doposud jsem užívala jen čistý melatonin, ale tohle je úplně o něčem jiném. Jsem rychleji vyspaná a dokážu normálně fungovat v domácnosti, nejsem uťápnutá, stíhám navařit děckám, než přijdou ze školy, a všechno. Zvládám věci mnohem snadněji.

 • Rychleji usnu
 • Stačí mi méně spát po noční
 • Jsem vyspatější, lépe se cítím
 • Nic

Milka 38l.

Produkt: Nootrogen

Architekturu jsem začala studovat už jako zralá žena s krásnými dvojčaty na krku. Určitě si dovedete představit, že naučit se na zkoušku v rušné domácnosti, plné malých rošťáků není nic jednoduchého. Vydatně mi v tom pomáhá NEURINU Nootrogen, díky kterému se dokážu lépe soustředit na učení a na zkouškách podám vždy ten nejlepší výkon. Dokážu být vzornou matkou a zároveň vzdělanou ženou.

 • Účinek přijde okamžitě

Samuel 33l.

Produkt: Nootrogen

Před třemi lety jsem ve svém zaměstnání vyhořel. Od té doby jsem se už dal dohromady, ale někdy se nedokážu soustředit hlavně na kreativní činnosti. Nápady ke mně přicházejí. Čím déle tento stav trvá, tím jsem zoufalejší. Když si dám jeden nebo dva Nootrogeny, během chvilky umím normálně dělat. Naštěstí ho nemusím užít každdodenně, ale stačí jen tehdy, když je třeba. Myslím, že by ho měl mít každý doma.

 • dobře funguje
 • jsem schopen tvořit
 • nic

Evita 42let

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Trpím úzkostí a problémy se spánkem což je při profesi učitelky docela na nic. Po týdnu užívání této Ashwaghandhy jsem si všimla zlepšení v mém mentálním stavu a spánku. Cítím se klidnější a odpočinutější. Je to dobrý přírodní pomocník pro slabé nervy.

Gregor 40let

Produkt: OMEGA-3

Myslím, že toto je jeden z mála produktů na trhu s dostatečným obsahem EPA a DHA za rozumnou cenu. Jiní výrobci za takové silné OMEGY žádají majlant takže já jsem nadmíru spokojen.

Stefan 30let

Produkt: OMEGA-3

Užívání omega-3 mastných kyselin mi skutečně pomohlo s mentální činností a pamětí.

 • V prvním týdnu jsem grgal rybinu ale uklidnilo se to potom.
 • Nemám nic proti, i cena je docela v pohodě na tu kvalitu podle mě.

Plešak 36let

Produkt: Super BACOPA

S vaší Bacopou jsem spokojen.

Marek 35let

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Když jsem měl spoustu roboty, pomohla mi Ashwagandha snížit stres a zlepšit mou výkonnost. Cítím se mentálně více vyrovnaný. Doporučuji každému, kdo potřebuje zvládnout vysoký pracovní tlak.

Martin 32let

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Tento doplněk mi dost pomohl s regenerací po intenzivním tréninku. Po třicítce už přei jen člověk neregeneruje jako kedisy. Cítím, že se rychleji zotavuji a můžu zvedat trochu vyšší váhy. No zázraky na počkání nečekejte, je to doplněk stravy, ne sypačka…

Mirka 19let

Produkt: Super Magnesium+B6

Super magnézium jsem brala před maturitou v kombinaci s Nootrogenem a neumím si to vynachválit. Nootrogen mě vzbudil a nabudil mi mozek a magnesium zmírnilo můj klasický stres a paniku. Určitě budu využívat tuto kombinaci i na výšce.

Zuzana 50let

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Ashwagandu užívám ke zmírnění otravných příznaků menopauzy. Mnohem lépe spím a nejsem až tak náladová jako před tím. Užívala jsem i jinou ashwagandu, ale tato mi přijde lepší co se týče účinků.

Sandrita 22let

Produkt: Super BACOPA

Doporučuji všem, kteří mají problémy s koncentrací a soustředěním. Odstraňuje brain fog!!!

Péťa 28let

Produkt: OMEGA-3

Bacopu používám už asi rok, ale měla jsem jinou značku. Tato Vaše bacopa se mi zamlouvá hlavně kvůli dávkování. Účinek podle mě podobný jako u předchozí značky. Cenově je to také docela přiměřené – žádná přemrštěná cena, což je super.

Nina 41let

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Mám smíšené pocity. Zdá se mi, že mi pomohla snížit stres, ale nejsem si jistá, jestli to není jen placebo efekt. Cítila jsem některé pozitivní změny, ale byly i období, kdy jsem si nevšimla žádných účinků, takže jsem trochu skeptická.

 • Trochu mi asi pomohla
 • Mohl to být placebo efekt…

Masenka 52let

Produkt: Super Magnesium+B6

Váš produkt jsem si koupila nedávno a myslím, že účinky cítím téměř od prvního dne, kdy jsem si dala první pilulku. Oproti běžnému hořčíku je to opravdu velká síla.

 • Za mě spokojenost a koupím znovu.
 • sem spokojená zatím nic negativního

Jana 42let

Produkt: OMEGA-3

Mám depresi už pár let. Brala jsem i antidepresiva, ale už asi dva roky to zkouším bez nich. Psycholog mi doporučil brát omega-3 mastné kyseliny jako doplněk léčby. Kombinuji to s vaším Serotogenem a zatím jsem fakt spokojená. Beru tuto kombinaci již pátý týden.

Miša 24l.

Produkt: Calmgen

Tento produkt jsem začala užívat, protože jsem mívala silný stres před zkouškami. Vždy jsem měla křeče v břiše a průjmy, což bylo opravdu nepříjemné. Jednou jsem kvůli tomu nestihla termín zkoušky. Calmgen začnu brát vždy dva nebo tři dny před zkouškami a mám klid. Fakt doporučuji.

 • Spolehlivý účinek
 • Čistě přírodní
 • Jednoduše se užívá
 • Nevnímám žádná negativa

Sameček 26let

Produkt: OMEGA-3

Super Omega-3 mastné kyseliny byly pro mě velkou pomocí při zlepšování mé mentální pohody a snížení stresu. Cítím se méně podrážděný a více vyrovnaný. Navíc dělám dobře i srdci a cévám, takže za mě super.

Adam 34let

Produkt: Super Magnesium+B6

Dobré je to, nemám problém

 • kvalitní produkt
 • nemám

Feri 29let

Produkt: Super Magnesium+B6

Koupil jsem si to i když je to poněkud drahé podle mého názoru. Ale nelituji, protože to prostě funguje. Jsem plavec a při tréninku jsem míval brutální křeče v bazénu a po tréninku totální únavu, že jsem sotva odjel bez usnutí domů. Když jsem začal užívat toto magnesium tak mám od všech těchto nepříjemností svatý klid a spím jako dudek.

 • účinnost je citelná
 • Cena je vysoká!!!

Nikol 23l.

Produkt: Nootrogen

Píši bakalářku a absolutně se neumím soustředit. Stále koukám do mobilu i když tam zrovna nic zajímavého není. Věty skládám neohrabaně a po jejich zpětném přečtení marně hledám původní myšlenku. Když použiji Nootrogen, jako by tyto problémy přestaly existovat. Píše se mi mnohem příjemněji.

 • Účinek je rychlí
 • Snáze se soustředím
 • Mám dobrý pocit z psaní bakalářky
 • Málo tablet v balení

Maroš 39l.

Produkt: Melatogen

Funguje to super. Večer se lépe usíná, ráno se lépe vstává.

 • Funguje
 • Skleněné balení eko

Klaudia 29l.

Produkt: Melatogen

Začala jsem podnikat a od té doby mám problém se spaním. Věčně se jen přehazuji v posteli a hlavou mi proudí myšlenka, co mě všechno zítra čeká a co musím udělat abych podnikání posunula vpřed. Objednala jsem si nedávno Váš produkt a usnu s ním hned. Spím mnohem lépe. Ráno jsem připravena makat a jsem plná energie. Takže spokojenost. Oceňuji i ekologické balení.

 • rychle usnu
 • vždy jsem perfektně vyspalá a plná energie

Stanislav 53l.

Produkt: Melatogen

Moje osmdesátiletá máma má problémy se spánkem, což už je dáno věkem. Někdy i celou noc nedokáže spát. Léky na spaní od doktora jíst nechce. Kupuji jí tedy váš produkt. Zatím funguje docela dobře. Máma prospí celou noc, což je fajn.

 • navodí spánek
 • funguje spolehlivě
 • Zatím nic tak doufám že to tak zůstane

Vilo 33l.

Produkt: Calmgen

Každý jeden pracovní den jsem extrémně vytížen, protože jsem se stal nedávno ředitelem jedné firemní pobočky v Bratislavě. Tyto pilulky mi vydatně pomáhají zvládat ten tlak. Doporučuji každému, kdo je ve stresu.

 • užívám to když je třeba
 • cítím účinek do pár minut
 • nevidím žádné problémy

Pavel 54l.

Produkt: Calmgen

Roky trpím úzkostmi. Bral jsem na to benzáky. Ty jsem ale vysadil a snažil jsem se to udržet pod kontrolou silou vůle, což se mi dařilo ale bylo to extrémně náročné, musel jsem si dávat pozor na hodně věcí, kdo to zná ten ví… Musím říct, že s Calmgenem je to mnohem jednodušší, takže jsem spokojen.

 • jo, účinkuje to
 • žádná umělá chemie a je to nenávykové
 • někdy mírná ospalost

Ingrid 23l.

Produkt: Serotogen

Po vyzkoušení Serotogenu musím uznat jeho pozitivní účinky. Mám mnohem lepší náladu a cítím se výborně.

 • lepší nálada
 • Skleněné balení se snadno rozbije, jinak asi nic

Monika 35l.

Produkt: Serotogen

Serotogen používám zatím jen pár dní, ale mám pocit, že účinkuje, z čehož se mi opravdu ulevilo. Doufám, že se účinky budou časem jen zlepšovat.

 • začíná účinkovat
 • cítím úlevu
 • zatím nemám nic proti

Andi 54l.

Produkt: Melatogen

Léta lékařské práce na směny v jedné z nejrušnějších nemocnic si i na mně vybrala svou daň v podobě trvale narušeného spánkového rytmu. někdy jsem po noční ani nešel do postele, věděl jsem, že je to zbytečné. S použitím NEURINU Melatogen se konečně normálně vyspím, což je důležité zejména pro naše pacienty, kteří jsou na přesnosti mého úsudku skutečně životně závislí.

 • Rychle usnu
 • Vstávám čerstvý co jsem do teď neznal
 • Možná cena, jinak nemám co vytknout

Slávo 36l.

Produkt: Calmgen

Jsem manažer v jedné nadnárodní korporaci. Vedení na nás vyvíjí obrovský tlak. Podstatné je dosahovat výsledků, nikoho nezajímá jak. Je to dost stresující a navzdory vysokému finančnímu ohodnocení se mě čas od času zmocňovaly třes a záchvaty úzkosti. Od momentu, kdy jsem začal brát NEURINU Calmgen, jsem uvolněnější a i v práci se mi daří lépe. Záchvaty se zatím nevrátily.

 • Funguje to rychle

Míša 24l.

Produkt: Serotogen

Odkdy mě vyhodili z vysoké, trpím depresivními stavy. Antidepresiva bych se brát nikdy neodvážila, i když mi je můj psychiatr několikrát předepsal. Bojím se jejich vedlejších účinků. Vyzkoušela jsem však NEURINU Serotogen, protože je přírodní. Každým dnem si život užívám víc a víc.

 • Účinek je citelný
 • Přirozený mechanismus účinku
 • Zatím nevím o negativech

Prozraďte nám
svůj názor na NEURINU

Odeslat recenzi

Vyberte si z nabídky
produktů NEURINU

Serotogen

Serotogen
50 tobolek

Doplněk stravy pro dobrou náladu a radost na každý den

Podporuje zlepšení nálady při depresi. Nezpůsobuje nepříjemné vedlejší účinky jako útlum či naopak nadměrnou aktivitu mozku.

Calmgen

Calmgen
50 tobolek

Doplněk stravy podporující snížení úzkosti a stresu

Pomáhá tlumit akutní, ale i dlouhotrvající stres a úzkostné stavy. Obsahuje koncentrované látky zklidňující centrální nervovou soustavu.

Melatogen

Melatogen
50 tobolek

Doplněk stravy pro hluboký a osvěžující spánek

Podporuje rychlejší usínání a tvrdší spánek pro probouzení s pocitem dokonalého odpočinku. Obsahuje látky, které podle výzkumů zkvalitňují spánek a regeneraci mozku.

Nootrogen

Nootrogen
30 tobolek

Doplněk stravy pro vyšší výkon nervové soustavy a mozku

Obsahuje koncentrované nootropické látky stimulující vysokou výkonnost centrálního nervového systému.