Velkoobchod
a nákup za velkoobchodní ceny

Rádi navážeme spolupráci s obchodníky, kteří chtějí svým zákazníkům přinést zboží prémiové kvality. Staňte se naším velkoobchodním partnerem. V případě zájmu o veleobchodní spolupráci se zaregistrujte v našem velkoobchodním e-shopu na adrese www.augeri-nut.eu. Registrační formulář naleznete zde.

Rychlé dodání zboží

Spravedlivé obchodní marže

Kvalitní a žádané produkty

Jednoduše nastartujeme naši velkoobchodní spolupráci

Zaregistrujte se ve velkoobchodním e-shopu na adrese www.augeri-nut.eu v části registrace (vpravo nahoře). Vyplňte své celé jméno, uživatelskou přezdívku, e-mailovou adresu a nastavte si heslo..

Po úspěšné registraci se přihlaste do svého nového uživatelského účtu vyplňte všechny fakturační údaje v části „Adresa“, včetně názvu firmy, IČO a DIČ. Do 24 hodin Vaši registraci schválíme. Pokud nastane jakýkoli problém s registrací, neváhejte nás kontaktovat.

Jakmile vyplníte svůj profil, zkontrolujeme fakturační údaje a Vaši registraci schválíme. Až do schválení registrace se Vám v e-shopu budou zobrazovat maloobchodní ceny. Po schválení registrace již uvidíte velkoobchodní ceny a budete moci plnohodnotně nakupovat.

floating-leaf
floating-leaf

Nejčastější
dotazy k velkoobchodu

Pokud vás zajímají další podrobnosti o velkoobchodní spolupráci, přečtěte si následující nejčastější dotazy a odpovědi.

Kdo se může stát velkoobchodním odběratelem?

Velkoobchodním odběratelem se může stát firma nebo samostatně výdělečná osoba, která provozuje maloobchodní prodej, síť prodejen či internetový obchod zaměřený na zdraví a krásu člověka.

Jakým způsobem je možné platit za dodání zboží?

Za velkoobchodní dodávky zboží je možné platit předem bankovním převodem, dále na dobírku či na fakturu se splatností. Prodej zboží na fakturu se splatností je možný jen v případě stálých zákazníků.

Jaké jsou velkoobchodní ceny produktů?

Velkoobchodní ceny produktů uvidíte po úspěšném schválení své registrace ve velkoobchodním e-shopu na adrese www.augeri-nut.eu.

Jaká je splatnost velkoobchodních faktur?

První objednávka je splatná před jejím dodáním. Splatnosti následujících objednávek se pohybují od 7 dní.

Jak bude objednané zboží dodáno?

Zboží, které si u nás objednáte, si můžete vyzvednout v našich skladech v Bratislavě a v Praze. Druhou možností je kurýrní přeprava. Aktuální přepravní metody najdete přímo ve velkoobchodním e-shopu.