Melatogen

Pro rychlé usínání, hluboký spánek a svěží ranní vstávání. Žádná nespavost ani insomnie

Melatogen

Melatogen

Melatogen

575,00 

Ušetříte: 35,00 

50 tobolek

Nejoblíbenější

Melatogen 2x

Melatogen 2x

Melatogen 2x

970,00 

Ušetříte: 180,00 

100 tobolek

Melatogen 3x

Melatogen 3x

Melatogen 3x

1570,00 

Ušetříte: 155,00 

150 tobolek

Melatogen 4x

Melatogen 4x

Melatogen 4x

1990,00 

Ušetříte: 310,00 

200 tobolek

Hodnocení 4.8

NEURINU Melatogen – při nespavosti a poruchách spánkového cyklu

NEURINU Melatogen je výživový doplněk pro lidi kteří chtějí usínat rychle, mít kvalitní hluboký, zdravý spánek a vstávat odpočatí a plní energie do nového dne.

Melatogen se používá pro dosažení dokonalého spánkového odpočinku. Je účinný při problémech s nespavostí a sníženou kvalitou spánku. Je ideální pro lidi, kteří se potřebují dobře vyspat, aby byli připraveni na každodenní výzvy a radosti. Melatogen přináší rychlé zklidnění, zkracuje dobu usínání a pomáhá navodit občerstvující spánek, který zaručí vstávání plné energie.

 • Rychlejší usínání
 • Hluboký a občerstvující spánek
 • Jednoduché a radostné vstávání
 • Nenávykový a volně prodejný
 • Registrován jako doplněk stravy

Rychlé usínání

Hluboký spánek

Energické vstávání

Nenávykový a volně prodejný

Doplněk stravy

Jak NEURINU Melatogen funguje?

Každodenní pracovní vypětí, změna časových pásem, stres či práce na směny přináší nerovnováhu do spánkového cyklu. Dochází k potížím s usínáním, což způsobuje frustraci. Ta ještě více zhoršuje kvalitu spánku. Ještě horší může být časté noční probouzení s obtížemi opětovně usnout. Následuje pouze převalování na lůžku a trnutí, kdy se ozve zvuk budíku. Ranní vstávání se pak mění v utrpení. NEURINU Melatogen obsahuje směs bylinných extraktů, aminokyselin a vitamínů, které způsobují uklidnění a navozují hluboký občerstvující spánek. Prožívejte energické a šťastné dny díky dokonale hlubokému odpočinku.

NEURINU Melatogen je připraven tak, aby účinkoval do několika minut, proto jej není třeba užívat pravidelně. Melatogen není lék, ale doplněk stravy. Proto nepatří k návykovým látkám, na rozdíl od konvenčních léků na spaní. Je však mnohem víc než jen obyčený melatonin.

Upozornění: NEURINU Melatogen není vhodný pro těhotné a kojící ženy, uchovávejte jej mimo dosah malých dětí, nesmí se užívat jako náhrada vyvážené a pestré stravy, uchovávejte jej na tmavém a suchém místě při pokojové teplotě, během užívání se nevystavujte intenzivnímu účinku slunečního záření, neřiďte stroje ani dopravní prostředky minimálně 5 hodin po užití, nepřekračujte stanovené dávkování, nepoužívejte Melatogen současně s centrálně tlumicími antidepresivy.

“NEURINU Melatogen je doplněk stravy, jehož kvalitu a bezpečnost hlídá Ministerstvo zemědělství České republiky.”

Dávkování a složení Melatogenu

 • Užívejte jednu tobolku 20 minut před spánkem
 • Zapijte dostatečným množstvím tekutin
 • Nikdy nepřekračujte denní dávku 1 kapsle
 • Pět hodin po užití neřiďte žádné stroje

Maximální denní dávka je 1 tobolka. Melatogen je silný přípravek. Proto nikdy nepřekračujte stanovené dávkování.

1
Extrakt

Griffonie a Tyrosin

Důležité esenciální aminokyseliny L-tyrosin a extrakt z griffonie v nejvyšší kvalitě se podílejí na tvorbě dopaminu, serotoninu a dalších důležitých neurotransmiterů. Ty jsou potřebné pro každodenní efektivní fungování centrálního nervového systému.

Zásoba neurotransmiterů se doplňuje během spánku. Jejich nedostatek se pojí mimo jiné s únavou, pocity nervozity a deprese. Aby bylo dosaženo pocitu dokonalého odpočinutí a efektu lehkého ranního vstávání, je nezbytné tělu poskytnout dostatek těchto stavebních látek na tvorbu důležitých neurotransmiterů.

2
Extrakt

Třezalky tečkované

Třezalka tečkovaná je velmi účinná vytrvalá bylina se žlutými květy. Extrakt z Třezalky se používá k navození příjemného pocitu zklidnění. Třezalka dokáže zkrátit dobu usínání a zabránit častému nočnímu probouzení.

Při užívání třezalky tečkované je vhodné vyhnout se intenzivnímu slunění. Melatogen obsahuje kvalitní standardizovaný extrakt třezalky ve vysoké koncentraci.

3
Extrakt

Meduňky

Extrakt z meduňky je druhou bylinnou účinnou látkou v NEURINU Melatogenu. Meduňka je nenahraditelná díky svým uklidňujícím účinkům na nervovou soustavu. Má příjemné tlumicí účinky, zmírňuje nervozitu a její projevy. Navozuje pocity bezpečí a pohodlí.

Doplněk stravy NEURINU Melatogen obsahuje kvalitní standardizovaný a koncentrovaný extrakt z meduňky.

4
Molekula

Mealtonin

Melatonin, přezdívaný také spánkový hormon, patří mezi nejdůležitější látky regulující spánkový rytmus. V těle se nachází přirozeně. Vlivem faktorů, jako jsou věk, stres, práce na směny, přesuny mezi časovými pásmy a podobně, dochází k narušení přirozené hladiny Melatoninu v organismu. To má následky v podobě problémů s usínáním a častým nočním probouzením.

NEURINU Melatogen obsahuje vysoký podíl čistého Melatoninu, který navodí přirozený občerstvující a hluboký spánek.

5
Vitamin

B6

Jeho zdrojem je zejména maso všeho druhu, ale také listová zelenina. Jeho nedostatek se projevuje špatnou náladou, podrážděností, ospalostí a sklony k pasivitě.

Vitamín B6 má v přípravku NEURINU nezastupitelnou roli, protože se podílí na přeměně některých esenciálních aminokyselin na serotonin.Přispívá také k tvorbě mnoha dalších neurotransmiterů. Je nenahraditelný pro vysoký efekt nočního odpočinku.

6
Vitamin

B12

Tento vitamín se označuje také jako kobalamin. Tělo je odkázáno na jeho přísun ve stravě. Nedostatek vitamínu B12 způsobuje problémy s funkcí nervového systému nebo až jeho trvalé poškození.

Vitamín B12 je nenahraditelný při přeměně specifických aminokyselin na neurotransmiter serotonin, a proto má v produktech NEURINU nezastupitelnou roli.

7
Minerál

Zinek

Zinek je minerální látka, která se v produktech NEURINU nachází v podobě oxidu zinečnatého. Ten je pro tělo velmi dobře vstřebatelný a využitelný.

Zinek napomáhá ke správné funkci centrálního nervového systému a také funkci pohlavních orgánů. Podílí se na přeměně aminokyselin na neurotransmitery, čímž v produktech NEURINU zastává velmi důležitou roli v kombinaci s dalšími účinnými látkami.

8
Minerál

Hořčík

Hořčík je dalším minerálem obsaženým v produktech NEURINU. Jedná se o velmi reaktivní lehký kov. Jeho nedostatek způsobuje fyzickou i psychickou vyčerpanost, podrážděnost, depresi a některé další fyzické projevy.

Hořčík je podobně jako zinek nepostradatelným stavebním prvkem potřebným pro přeměnu aminokyselin na neurotransmitery doplňované během spánku.

Podrobné složení Melatogenu

Zložka Podíl v denní dávce RHP
Eextrakt z Griffonie 200 mg
L-Tyrosin 100 mg
Extrakt z Lubovníku tečkovaného 40 mg
Extrakt z meduňky lékařské 50 mg
Melatonin 0.45 mg
Vitamin B6 5,4 mg 386%
Vitamin B12 7,8 ug 312%
Zinek 14 mg 140%
Hořčík 420 mg 112%
Vegánska průhledná tobolka celulózová

 

Porovnání Melatogenu
s podobným konkurenčním produktem

floating-leaf
floating-leaf

NEURINU Melatogen

Cena od 575 Kč
NEURINU Melatogen
 • 50 kapslí v balení
 • Obsahuje čistý Melatonin
 • Vysoký objem účinných látek
 • Doplnění neurotransmiterů
 • Rychlé usínání, hluboký spánek a občerstvení během celého dne
 • Bez zbytečných přídatných látek

Podobný přípravek

Cena od 600 Kč
Podobný přípravek
 • 60 kapslí v balení
 • Obsahuje N-acetyltryptamín
 • Nízký objem účinných látek
 • Nedoplňuje neurotransmitery
 • Pouze urychluje usínání
 • Obsahuje barviva

Nejčastější dotazy
k produktu NEURINU Melatogen

Je Melatogen návykový?

Ne. Melatogen nezpůsobuje závislost.

Od jakého věku lze užívat Melatogen? Mohou jej užívat i děti?

Doplňky stravy NEURINU nejsou vhodné pro děti do 13 let. Užívání mladšími jedinci je vhodné pouze po konzultaci s ošetřujícím lékařem, který musí posoudit vhodnost užívání a stanovit správné dávkování.

Adolescenti a dospělí doplňky stravy NEURINU užívají v souladu s doporučeným dávkováním.

Mohu Melatogen užívat v souběhu s antidepresivy?

Ne, užívání Melatogenu v souběhu s centrálně tlumicími antidepresivy není doporučeno.

Proč Melatogen obsahuje tolik účinných látek?

Složení Melatogenu bylo pečlivě navrženo tak, aby navozoval rychlé usínání, poskytoval hluboký spánek bez probouzení a zároveň doplňoval neurotransmitery pro dokonalý odpočinek a čerstvost nervové soustavy. Z toho důvodu musí obsahovat všechny účinné látky schopné zajistit dosažení těchto cílů.

Je vhodné Melatogen užívat po vysazení konvenčních léků na spaní?

Ano. Melatogen je vhodné použít po úplném vysazení konvenčních léků na spaní na předpis. Může přitom napomoci ke zmírnění příznaků souvisejících s jejich vysazením a zjednodušit tak přechod k normálnímu životnímu stylu.

Může se Melatogen kombinovat s jinými produkty od NEURINU?

Každý přípravek z řady NEURINU je určen k řešení specifických obtíží. Užívání Melatogenu lze kombinovat s užíváním produktu Sliloherb Nootrogen. Tyto dva přípravky se mohou navzájem doplňovat a zvyšovat tak výkonnost nervového systému. Přípravky však kombinujte pouze v případě, že dobře víte, co děláte.

Jak dlouho lze Melatogen užívat?

V případě, že se melatogen rozhodnete užívat nepřetržitě každý den, neměli byste přesáhnout maximální dobu jeho užívání dva měsíce. Po této době je vhodné provést přestávku v užívání alespoň na 14 dní. Po přestávce pokračujte v užívání Melatogenu.

Jaké interakce Melatogen má?

Melatogen může vyvolat interakce s léky na depresi nebo anxiolitiky. Pokud užíváte tento typ léků, neužívejte Melatogen nebo se o jeho užívání poraďte s lékařem.

Jaké jsou vedlejší účinky Melatogenu?

Dosud nejsou známy žádné výraznější negativní nežádoucí účinky Melatogenu. Při jeho užívání se však vyhýbejte intenzivnímu slunění z důvodu možného zvýšení fotosenzitivity pokožky. Pokud se slunění nemůžete vyhnout, použijte ochranný krém s vysokým UV faktorem.

Jak se Melatogen správně dávkovat?

Melatogen užijte nejvýše dvacet minut před spaním, zapijte dostatečným množstvím nealkoholických tekutin. Po užití Melatogenu již neobsluhujte žádné stroje ani neřiďte dopravní prostředky.

Může se Melatogen kombinovat s alkoholem?

Melatogen neinteraguje s alkoholem, to však neznamená, že je vhodné nadměrné užívání alkoholu v souběhu s užíváním Melatogenu. Alkohol narušuje hloubku spánku a působí mírně kontraproduktivně.

Jaké jsou kontraindikace pro užívání Melatogenu?

Melatogen doposud nemá žádné známé kontraindikace při užívání. Melatogen není lék, jedná se o výživový doplněk s obsahem přírodních účinných látek.

Pro koho je Melatogen určen?

Melatogen je určen pro lidi s pomalým usínáním nebo častým přerušováním spánku, pro ty, kteří pracují na směny nebo střídají časová pásma. Je také vhodný pro lidi, kteří se chtějí ráno probouzet čerství a svěží, aby si mohli užít svůj den naplno.

Jaký je názor zákazníků
na Melatogen

Maroš 39l.

Produkt: Melatogen

Funguje to super. Večer se lépe usíná, ráno se lépe vstává.

 • Funguje
 • Skleněné balení eko

Klaudia 29l.

Produkt: Melatogen

Začala jsem podnikat a od té doby mám problém se spaním. Věčně se jen přehazuji v posteli a hlavou mi proudí myšlenka, co mě všechno zítra čeká a co musím udělat abych podnikání posunula vpřed. Objednala jsem si nedávno Váš produkt a usnu s ním hned. Spím mnohem lépe. Ráno jsem připravena makat a jsem plná energie. Takže spokojenost. Oceňuji i ekologické balení.

 • rychle usnu
 • vždy jsem perfektně vyspalá a plná energie

Stanislav 53l.

Produkt: Melatogen

Moje osmdesátiletá máma má problémy se spánkem, což už je dáno věkem. Někdy i celou noc nedokáže spát. Léky na spaní od doktora jíst nechce. Kupuji jí tedy váš produkt. Zatím funguje docela dobře. Máma prospí celou noc, což je fajn.

 • navodí spánek
 • funguje spolehlivě
 • Zatím nic tak doufám že to tak zůstane

Sára 42l.

Produkt: Melatogen

Melatogen beru už asi jeden měsíc. Používám ho, abych mohla lépe usnout po noční směně. Doposud jsem užívala jen čistý melatonin, ale tohle je úplně o něčem jiném. Jsem rychleji vyspaná a dokážu normálně fungovat v domácnosti, nejsem uťápnutá, stíhám navařit děckám, než přijdou ze školy, a všechno. Zvládám věci mnohem snadněji.

 • Rychleji usnu
 • Stačí mi méně spát po noční
 • Jsem vyspatější, lépe se cítím
 • Nic

Andi 54l.

Produkt: Melatogen

Léta lékařské práce na směny v jedné z nejrušnějších nemocnic si i na mně vybrala svou daň v podobě trvale narušeného spánkového rytmu. někdy jsem po noční ani nešel do postele, věděl jsem, že je to zbytečné. S použitím NEURINU Melatogen se konečně normálně vyspím, což je důležité zejména pro naše pacienty, kteří jsou na přesnosti mého úsudku skutečně životně závislí.

 • Rychle usnu
 • Vstávám čerstvý co jsem do teď neznal
 • Možná cena, jinak nemám co vytknout
floating-leaf
floating-leaf

Další produkty
které by vás mohly zajímat

Serotogen

Serotogen

Doplněk stravy pro dobrou náladu a radost na každý den

Serotogen obsahuje složky, které jsou nezbytné při tvorbě serotoninu. Je proto účinný při depresivních stavech, ale nezpůsobuje nepříjemné vedlejší účinky jako útlum či naopak přehnanou aktivitu mozku.

Cena od 539,00 
Nootrogen

Nootrogen

Doplněk stravy pro vyšší výkon nervové soustavy a mozku

Nootrogen obsahuje směs nootropických látek podporujících vysokou výkonnost centrálního nervového systému. Zlepšuje využívání kyslíku v mozku a jeho prokrvení. Vhodný pro studenty a mentálně pracující.

Cena od 375,00