Super BACOPA

Bacopa monnieri ve vysoké farmaceutické kvalitě pro zvýšení duševní výkonnosti, s vysokým obsahem bakosidů a jednoduchým dávkováním

Super BACOPA

Super BACOPA

Super BACOPA

430,00 

50 tobolek

Nejoblíbenější

2x Super BACOPA

2x Super BACOPA

2x Super BACOPA

780,00 

Ušetříte: 80,00 

100 tobolek

3x Super BACOPA

3x Super BACOPA

3x Super BACOPA

1170,00 

Ušetříte: 120,00 

150 tobolek

4x Super BACOPA

4x Super BACOPA

4x Super BACOPA

1490,00 

Ušetříte: 230,00 

200 tobolek

Hodnocení 4.8

Nejlepší Bacopa, jakou si můžete dopřát

Přípravek Super Bacopa, patří do skupiny nootropik, protože podporuje mozkovou činnost, paměť a koncentraci. Bakopa je známá také pod názvem brahmi a obsahuje vysoký podíl účinných látek, jako jsou triterpenoidy, alkaloidy a saponiny.

Bakopa obsahuje také antioxidanty, které pomáhají chránit mozek před volnými radikály a oxidačním stresem. Doplněk stravy Super Bacopa je schopen poskytnout ty nejlepší výhody, protože na rozdíl od běžných produktů obsahuje vysoký podíl standardizovaných bakosidů farmaceutické kvality. Díky tomu se také velmi snadno užívá. Nemusíte užívat více než jednu tobolku denně. Pro extra vysoký účinek kombinujte s přípravkem NEURINU Nootrogen.

Jaké benefity Super Bacopa přináší?

✓ Účinkuje jako přírodní nootropikum pro mysl
✓ Podporuje dobrou paměť a schopnost soustředit se

✓ Ideální pro mentálně vytížené lidi
✓ Má antioxidační účinek a chrání mozek před volnými radikály

Vysoký obsah Bakosidů

Účinné nootropikum

Standardizovaná kvalita

Jednoduché dávkování

Vhodné pro vegany

Jak NEURINU Super Bacopa funguje?

Bakopa se již po staletí používá ve východní medicíně pod názvem brahmi. Díky svým účinkům si však získává stále větší popularitu i v západní medicíně a v komunitě „bio hackerů“. Považuje se za funkční nootropikum. Její účinnost je založena na skupině alkaloidů, nazývaných také jako bakosidy, které jsou v našem přípravku Super Bacopa obsaženy ve velkém množství.

Bakopa ovlivňuje hladinu některých neurotransmiterů v mozku, včetně acetylcholinu. Ten je důležitý pro paměť a učení. Bakopa má také schopnost zlepšovat průtok krve do mozku, což zvyšuje přísun kyslíku a živin do mozkových tkání. To má příznivý vliv na kognitivní funkce.

Bakopa obsahuje antioxidanty, které pomáhají chránit mozek před poškozením způsobeným volnými radikály. Volné radikály jsou nestabilní molekuly, které mohou způsobit poškození buněk včetně těch mozkových. Pro maximalizaci nootropních účinků můžete Super Bacopa kombinovat s přípravkem NEURINU Nootrogen. Celkový biologický proces působení bakopy je však stále předmětem výzkumu. Její fyziologické účinky jsou však dobře známy a její užívání je považováno za zcela bezpečné a prospěšné.

Doplněk stravy NEURINU Super Bacopa není určen pro každého. Je vhodný pouze pro lidi, kteří znají výhody kvalitních rostlinných extraktů a nejsou ochotni dělat žádné kompromisy.

Bakosidy mohou zlepšit kognitivní funkce, včetně paměti, učení, koncentrace a bdělosti

Super Bacopa, její dávkování a složení

 • Užívejte 1 tobolku 1x denně
 • Zapijte dostatečným množstvím tekutin
 • Užívejte dlouhodobě

Super Bacopa je opravdu silná. Nikdy proto nepřekračujte maximální denní dávku – 1 tobolku

Obsah účinných látek

NEURINU Super Bacopa obsahuje vysoce kvalitní extrakt z celého těla rostliny bacopa monnieri (bakopa drobnolistá nebo také brahmi). Obsah účinných látek (bacosidů) je normovaný, a proto stačí užívat pouze jednu tobolku, namísto užívání velkého počtu tobolek, jak to bývá u běžných výživových doplňků s obsahem Nacopy. Jediná tobolka obsahuje až 200 mg bakosidů ve farmaceutické kvalitě, což je ideální dávka pro dospělého muže nebo ženu.

Zložka 1 tobolka obsahuje
Extrakt z Bakopy drobnolisté 400 mg
– z toho Bakosidy (Bacopa-glykosidy) 200 mg

Zobrazit etiketu

Srovnejte si Super BACOPU
s běžnou Bacopou

Nenechte se napálit různými nabídkami obyčejných produktů s obsahem Bacopy. Ty často neobsahují dostatečné množství bakosidů, nebo jsou tyto účinné látky v nízké kvalitě. Místo toho, abyste se těšili z účinků, můžete být hořce zklamáni.

Super BACOPA 50cps

Cena od 430,00 
Super BACOPA 50cps
 • Vysoký objem účinných látek – Bakosidů
 • Standardizovaný extrakt ve farmaceutické kvalitě
 • Pohodlné dávkování 1 tobolka denně
 • 1 balení obsahuje zásobu až 50 dnů užívání
 • Nejvyšší možná účinnost

Obyčejná Bacopa 240cps

Cena od 450,00 Kč
Obyčejná Bacopa 240cps
 • Neznámý nebo nízký objem Bakosidů
 • Většinou jen prášek z drcené rostliny
 • Je nezbytné užívat 16 tablet denně
 • Zásoba pouze na 15 dní užívání
 • Slabší účinek a zklamání
floating-leaf
floating-leaf

Nejčastější dotazy
ohledně NEURINU Super BACOPY

Mohu užívat přípravek Super Bacopa dlouhodobě?

Bakopa se běžně užívá dlouhodobě, takže to není problém.

Co je to nootropikum?

Nootropikum je látka nebo kombinace látek, které pozitivně ovlivňují funkce lidského mozku a nervového systému. Mohou způsobit zlepšení bdělosti, paměti, koncentrace, pozornosti atd. Mezi nejčastěji používaná nootropika patří například kofein. Někteří lidé tyto látky označují také jako „smart drugs“ – v doslovném překladu „inteligentní drogy“. Mezi tyto látky se řadí i NEURINU Super Bacopa (Brahmi) nebo NEURINU Nootrogen.

Mohu užívat bakopu spolu s jinými nootropiky?

Bakopa se často kombinuje s jinými nootropiky pro zesílení jejích účinků. Doporučujeme kombinaci NEURINU Super Bacopa s NEURINU Nootrogen. Taková kombinace je užitečná zejména při náhle potřebě extra vysokého mentálního výkonu.

Má bakopa vedlejší účinky?

Bakopa je obvykle považována za bezpečnou a nepatří mezi alergeny. U některých lidí se však mohou ve vzácných případech vyskytnout mírné vedlejší účinky, jako jsou zažívací potíže nebo nevolnost. Pokud se u vás nežádoucí účinky vyskytnou, doporučujeme poradit se s lékařem.

Kdy se bakopa nemá užívat?

Bakopa by se neměla užívat během těhotenství a kojení. Lidé s určitými zdravotními stavy, jako například s neurologickými poruchami, by se měli před užíváním bakopy poradit se svým lékařem.

Může se bakopa vzájemně ovlivňovat s jinými léky?

Bakopa by se mohla vzájemně ovlivňovat s některými léky. Při podezření na nežádoucí interakce se poraďte se svým lékařem.

Může bakopa zlepšit výsledky studentů?

Bakopa je známá svými účinky na kognitivní funkce mozku a podporuje paměť a učení. Proto může být užitečná při snaze o zlepšení studijních výsledků.

Je bakopa užitečná pro biohacking?

Ano, bakopa je v komunitě biohackerů velmi oblíbená pro své výjimečné nootropní vlastnosti a účinky.

Kdo je to osoba označovaná jako biohacker?

Biohacker je člověk, který se zajímá o experimentování a aplikaci principů biotechnologie a dalších vědních oborů na vlastní tělo a zdraví. Biohackeři se zaměřují na maximalizaci své fyzické a duševní výkonnosti a snaží se dosáhnout zlepšení svého zdraví, výdrže, paměti, spánku a dalších aspektů svého života pomocí různých metod, jako je používání nootropik, monitorování biologických funkcí, například pomocí chytrých hodinek při sportu nebo spánku.

Mohou bakopu (brahmi) užívat i děti? Pokud ano, od kolika let?

Užívání brahmi se doporučuje dětem starším 15 let. V mladším věku je vhodné se při užívání brahmi (bacopa monnieri) poradit s lékařem nebo lékárníkem, který určí správné dávkování.

Může bakopa pomoci dětem s ADHD?

Bacopa monnieri (brahmi) byla zkoumána jako potenciální podpůrný prostředek pro děti s ADHD, ale důkazy zatím nejsou dostatečné a jednoznačné. Některé studie naznačují, že by bakopa mohla mít příznivé účinky na některé příznaky ADHD, ale je zapotřebí další hlubší výzkum k potvrzení těchto zjištění.

Mohou brahmi užívat těhotné a kojící ženy?

Doplněk stravy NEURINU Super Bacopa nebyl testován pro užívání u těhotných a kojících žen. Proto takové užívání nedoporučujeme.

Recenze na Super BACOPU
jak jsou lidé spokojeni?

Plešak 36let

Produkt: Super BACOPA

S vaší Bacopou jsem spokojen.

Sandrita 22let

Produkt: Super BACOPA

Doporučuji všem, kteří mají problémy s koncentrací a soustředěním. Odstraňuje brain fog!!!

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Vysoká
kvalita a odpovědnost

download-image

Certifikát Super BACOPA – mikrobiologie a těžké kovy

download-image

Certifikát produktů NEURINU – plísňové a houbové toxiny

výroba

To nejlepší, co lze vyrobit

Při vývoji našeho přípravku Super Bacopa jsme se zaměřili na to, abychom vám přinesli ten nejlepší produkt, který lze vyrobit pomocí nejmodernějších technologií. Každá tobolka je doslova napumpována maximem účinných látek. Navíc nepoužíváme žádné zbytečné balastní přísady, jako jsou barviva a pojiva. Tím maximalizujeme přínos pro vaše zdraví a pohodu.

vegan

Vhodné pro vegany

Abychom vyšli vstříc lidem se speciálními stravovacími návyky, jako jsou vegetariáni a vegani, nepoužili jsme při výrobě přípravku Super Bacopa žádné živočišné složky. Dokonce i tobolka je vyrobena z celulózy, namísto běžné vepřové želatiny.

neurinu ekoprodukt

Řekli jsme rázné „ne“ plastům

Plastům jsme řekli jasné ne. Obal doplňku stravy Super Bacopa je vyroben z opakovaně použitelného a snadno recyklovatelného skla, které je chemicky neutrální a neovlivňuje kvalitu obsahu ani při dlouhodobém skladování. Uzávěr je kovový, a pokud skončí na skládce, do roka se rozloží na oxid železitý, což je přírodě vlastní látka (rez). Těmito malými kroky bychom rádi přispěli k ochraně přírody a snížení množství plastového odpadu v životním prostředí. 

ministerstvo

Jsme pod kontrolou

Všechny naše výrobky jsou pod dohledem orgánu pro ochranu veřejného zdraví a jsou přísně testovány na nepřítomnost chemických a biologických kontaminantů. Můžete si být jisti, že do svého těla dáváte jen to nejlepší.

floating-leaf
floating-leaf

Další produkty
které by vás mohly zajímat

Calmgen

Calmgen

Doplněk stravy pro vyšší výkon nervové soustavy a mozku

Serotogen obsahuje směs nootropických látek podporujících vysokou výkonnost centrálního nervového systému. Zlepšuje využívání kyslíku v mozku a jeho prokrvení. Vhodný pro studenty a mentálně pracující.

Cena od 390,00 
Norsk OMEGA-3

Norsk OMEGA-3

Omega-3 s dokonalým poměrem EPA a DHA z Norska

Podpořte vitalitu Vašeho nervového systému! NEURINU Norsk OMEGA-3 nenasycené mastné kyseliny pocházejí z čerstvých ryb lovených ve vodách Atlantiku a zpracovávaných v Norsku. Vysoký obsah EPA a DHA je zaručen.

Cena od 510,00