Super MAGNESIUM+B6

Dokonale vstřebatelný vysoce kvalitní hořčík obohacený o vitamín B6, aby vaše mysl i tělo prospívalo

Super Magnesium+B6

Super Magnesium+B6

Super Magnesium+B6

370,00 

120 tobolek

Nejoblíbenější

2x Super Magnesium+B6

2x Super Magnesium+B6

2x Super Magnesium+B6

690,00 

Ušetříte: 50,00 

240 tobolek

3x Super Magnesium+B6

3x Super Magnesium+B6

3x Super Magnesium+B6

990,00 

Ušetříte: 120,00 

360 tobolek

4x Super Magnesium+B6

4x Super Magnesium+B6

4x Super Magnesium+B6

1290,00 

Ušetříte: 190,00 

480 tobolek

Hodnocení 4.8

Nejdostupnější zdroj hořčíku, jaký si můžete dopřát

Doplněk stravy Super MAGNESIUM+B6 obsahuje vysoký objem dokonale biologicky dostupného hořčíku v chelátové formě, který je obohacený o vitamín B6. Jedině s tímto magnesiem lze dosáhnout správné hladiny hořčíku v organismu, pro získání maximálních psychologických i fyziologických benefitů.

S užíváním tohoto vysoce hodnotného doplňku stravy, vašemu organismu dopřejete kompletní denní dávku hořčíku a vitamínu B6, který je tak potřebný. A navíc, Super MAGNESIUM+b6 je vhodné i pro vegany.

Co by pro vás znamenalo kdyby:

✓ Váš nervový systém fungoval perfektně?
✓ Měli byste stabilně dobrou a pohodovou náladu?

✓ Snížila by se míra vaší únavy?
✓ Dali byste sbohem svalovým křečím?

Vysoký obsah hořčíku

Biologicky dostupná forma

Obohaceno o vitamín B6

100% doporučené denní dávky

Vhodné pro vegany

Jak NEURINU Super MAGNESIUM+B6 účinkuje?

Diglycinát hořečnatý a vitamín B6 mají při společném užívání synergické účinky. Diglycinát hořečnatý je organická forma hořčíku, která je vázána na aminokyselinu glycin. Hořčík je minerál nezbytný pro správné fungování mnoha tělesných a duševních procesů. Hraje důležitou roli ve fungování nervového systému, svalů, srdce, dýchání a imunitního systému. Podílí se také na tvorbě DNA, bílkovin a produkci energie.

Diglycinát hořečnatý se snadno vstřebává v trávicím traktu a umožňuje účinné vstřebávání hořčíku do těla. Jakmile se hořčík dostane do krevního oběhu, může být rychle distribuován do různých orgánových tkání a poskytovat své prospěšné účinky.

Vitamín B6 je v tomto přípravku obsažen v chemické formě pyridoxinu. Je nezbytný pro mnoho tělesných procesů včetně syntézy bílkovin, tvorby červených krvinek, správné činnosti mozku a nervového systému. Kromě toho vitamín B6 napomáhá dobrému vstřebávání hořčíku, čímž znásobuje jeho účinek.

Diglycinát hořečnatý v kombinaci s vitamínem B6 pomáhá udržovat zdravou hladinu hořčíku v těle, která je nezbytná pro duševní a fyzickou pohodu.

Doplněk stravy NEURINU Super MAGNESIUM+B6 není určen pro každého. Je vhodný pouze pro lidi, kteří znají výhody kvalitního hořčíku a nejsou ochotni dělat žádné kompromisy.

Magnesium diglycinát v kombinaci s vitamínem B6 pomáhá při udržování zdravé hladiny hořčíku v těle, což má zásadní vliv na duševní a fyzickou pohodu.

Dávkování a složení Super MAGNESIUM+B6

 • Užívejte 2-4 tobolky 1x denně
 • Zapijte dostatečným množstvím tekutin
 • Denní dávka 4 tobolky zajistí 100% příjem hořčíku pro dospělého
 • Užívejte dlouhodobě

Maximální denní dávka jsou 4 tobolky, nepřekračujte ji.

Obsah účinných látek

Složka Množství v denní dávce RHP
Diglycinát hořečnatý 2000 mg
– z toho hořčík 400 mg 106%
– z toho glycin 1600 mg
Vitamin B6 2,8 mg 200% 

*RHP – referenční hodnota příjmu
Zobrazit etiketu

1
Minerál

Hořčík

Hořčík v biologicky dostupné chelátové formě diglycinátu. Jedná se o nejcennější formu hořčíku. Ve srovnání s běžným hořčíkem se diglycinát nejsnáze vstřebává v trávicím traktu a umožňuje efektivní vstřebávání hořčíku do organismu. Jeho další výhodou je nízká dráždivost. Proto může být vhodný i pro ty, kteří mají citlivý žaludek. S přípravkem Super MAGNESIUM+B6 doplníte kompletní doporučenou denní dávku hořčíku.

2
Vitamín

B6

Vitamín B6 ve formě pyridoxinu je rozpustný ve vodě a je jedním z nejdůležitějších vitamínů skupiny B. Udržování jeho normální hladiny v těle má velké množství výhod. Vitamín B6 ovlivňuje náladu a podporuje tvorbu neurotransmiterů, které ovlivňují emoční stav. Kromě toho zlepšuje vstřebávání hořčíku, a proto hraje nezastupitelnou roli v doplňku stravy Super MAGNESIUM+B6. S přípravkem Super Magnesium+B6 doplníte plnou doporučenou denní dávku vitamínu B6.

3
Aminokyselina

Glycin

Glycin se v doplňku stravy NEURINU Super MAGNESIUM+B6 nachází v chemické vazbě s hořčíkem (již zmíněný diglycinát hořečnatý). Jedná se o aminokyselinu, která působí jako inhibiční neurotransmiter a díky regulaci hladiny kortizolu snižuje pocity stresu a úzkosti. Glycin je také důležitý pro správnou kognitivní funkci mozku a celého nervového systému.

Srovnejte si Super MAGNESIUM+B6
s obyčeným magnéziem

Nenechte se napálit zdánlivě výhodnými nabídkami obyčejného hořčíku. S běžným hořčíkem možná nikdy nedosáhnete požadovaných účinků. Utratíte peníze a zažijete zklamání. To se vám s přípravkem NEURINU Super MAGNESIUM+B6 nestane.

Super MAGNESIUM+B6

Cena od 370,00 
Super MAGNESIUM+B6
 • Vyšší cena
 • Biologicky nejdostupnější forma hořčíku
 • Až 80% hořčíku se vstřebává
 • Denní dávka pokryje 100% vaší potřeby hořčíku
 • Obsahuje kvalitní vitamín B6
 • Bez pojiv a barviv
 • Až 120 tobolek v balení
 • Skutečný citelný účinek

Obyčejný hořčík

Cena od 290,00 Kč
Obyčejný hořčík
 • Nižší cena
 • Biologicky nedostupná forma hořčíku
 • Vstřebávají se sotva 4% hořčíku
 • Denní dávka pokryje pouze 20-50% vaší potřeby hořčíku
 • Neobsahuje vitamín B6
 • Obsahuje plniva barviva a pojiva
 • Jen 60 tablet v balení
 • Slabší účinek a zklamání
floating-leaf
floating-leaf

Nejčastější dotazy
ohledně NEURINU Super MAGNESIUM+B6

Co je NEURINU Super MAGNESIUM+B6?

NEURINU Super MAGNESIUM+B6 je organická forma hořčíku ve formě diglycinátu, který je vázán na aminokyselinu glycin, obohacená o vitamín B6. Tyto dvě látky způsobují synergický efekt, který znásobuje pozitivní účinky hořčíku na lidský organismus.

Jaký je účel užívání výživového doplňku NEURINU Super MAGNESIUM+B6?

Tento cenný doplněk stravy se užívá k pokrytí 100% doporučené denní dávky hořčíku a vitamínu B6. Jeho pravidelné užívání vám může přinést výhody, jako je normální funkce nervového systému, snížení vyčerpání a únavy, správný metabolismus pro tvorbu energie, správná funkce svalů, udržení zdravých kostí a další.

Jak se NEURINU Super MAGNESIUM+B6 správně užívá?

Užívejte 1-2 tobolky 1x denně v pravidelných intervalech. Pro dosažení nejlepších účinků se doporučuje dlouhodobé užívání. Doplněk stravy lze užívat nalačno. Použitá forma hořčíku je velmi šetrná k trávicímu traktu. V případě podráždění je však možné doplněk stravy užívat společně s jídlem, aniž by došlo k výraznému snížení účinnosti. Maximální denní dávka jsou 2 tobolky. Tato denní dávka zajistí 100 % doporučené dávky hořčíku a vitamínu B6 pro dospělé. Nepřekračujte maximální denní dávku.

Jaké jsou možné vedlejší účinky užívání dyglicinátu hořčíku a vitamínu B6?

Vedlejší účinky jsou obvykle velmi vzácné a objevují se zpravidla při vyšších dávkách hořčíku. Při dodržení doporučeného dávkování byste neměli pociťovat žádné negativní účinky. Mezi vedlejší účinky mohou patřit zažívací problémy, jako je průjem, nevolnost nebo žaludeční potíže.

Je možné užívat NEURINU Super MAGNESIUM+B6 během těhotenství a kojení?

Náš produkt nebyl testován pro používání v těhotenství a během kojení. Z toho důvodu není možné takové použití doporučit.

Od jakého věku lze NEURINU Super MAGNESIUM+B6 užívat?

Může se používat od 6 let. U osob mladších 15 let se doporučuje maximálně jedna tobolka denně. Dávkování je však třeba konzultovat s lékařem nebo lékárníkem.

Za jak dlouho začne přípravek NEURINU Super MAGNESIUM+B6 účinkovat?

Nástup účinků může být individuální a závisí na mnoha faktorech, jako je dávkování, stav organismu a životní styl. Někteří lidé mohou pociťovat okamžité účinky, zatímco jiní mohou potřebovat více času k dosažení požadovaných výsledků.

Mohu užívat NEURINU Super MAGNESIUM+B6 dlouhodobě?

Ano, tento doplněk stravy lze užívat dlouhodobě, protože při dodržení dávkování poskytne 100 % doporučené denní dávky hořčíku pro zdravé dospělé osoby.

Existují nějaké kontraindikace pro užívání NEURINU Super MAGNESIUM+B6?

Osoby s určitými zdravotními problémy, jako je selhání ledvin, onemocnění jater nebo některé metabolické poruchy, by se měly při užívání doplňku stravy poradit s lékařem.

Jaké jsou příznaky nedostatku hořčíku a vitamínu B6?

Příznaky nedostatku hořčíku se mohou projevovat svalovými křečemi, únavou, nevolností, sníženou imunitou, sníženou úrovní energie, sníženými kognitivními funkcemi, špatnou náladou a podobně. Příznaky nedostatku vitamínu B6 mohou zahrnovat podrážděnost, depresi, poruchy spánku a problémy se srdcem.

Může užívání NEURINU Super MAGNESIUM+B6 způsobit nadbytek hořčíku a vitamínu B6 v těle (předávkování)?

Při správném dávkování a dodržování doporučení výrobce je pravděpodobnost předávkování malá, protože tento doplněk stravy poskytuje přiměřené množství hořčíku a vitamínu B6 pro dospělé muže a ženy.

Recenze na Super MAGNESIUM+B6
Jak jsou lidé spokojeni?

Mirka 19let

Produkt: Super Magnesium+B6

Super magnézium jsem brala před maturitou v kombinaci s Nootrogenem a neumím si to vynachválit. Nootrogen mě vzbudil a nabudil mi mozek a magnesium zmírnilo můj klasický stres a paniku. Určitě budu využívat tuto kombinaci i na výšce.

Masenka 52let

Produkt: Super Magnesium+B6

Váš produkt jsem si koupila nedávno a myslím, že účinky cítím téměř od prvního dne, kdy jsem si dala první pilulku. Oproti běžnému hořčíku je to opravdu velká síla.

 • Za mě spokojenost a koupím znovu.
 • sem spokojená zatím nic negativního

Adam 34let

Produkt: Super Magnesium+B6

Dobré je to, nemám problém

 • kvalitní produkt
 • nemám

Feri 29let

Produkt: Super Magnesium+B6

Koupil jsem si to i když je to poněkud drahé podle mého názoru. Ale nelituji, protože to prostě funguje. Jsem plavec a při tréninku jsem míval brutální křeče v bazénu a po tréninku totální únavu, že jsem sotva odjel bez usnutí domů. Když jsem začal užívat toto magnesium tak mám od všech těchto nepříjemností svatý klid a spím jako dudek.

 • účinnost je citelná
 • Cena je vysoká!!!
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Vysoká
kvalita a zodpovědnost

download-image

Certifikát Super MAGNESIUM+B6 – mikrobiologie a těžké kovy

download-image

Certifikát produktů NEURINU – plísňové a houbové toxiny

výroba

To nejlepší, co lze vyrobit

Při vývoji produktu Super MAGNESIUM+B6 jsme se zaměřili na to, abychom vám přinesli ten nejlepší produkt, který lze vyrobit pomocí nejmodernějších technologií. Každá tobolka je doslova napumpovaná maximem účinných látek. Navíc nepoužíváme žádné zbytečné balastní látky, jako jsou barviva, plnidla a pojiva.

vegan pro

Vhodné pro vegetariány a vegany

Abychom vyšli vstříc lidem se speciálními stravovacími potřebami, jako jsou vegetariáni a vegani, nepoužili jsme při výrobě žádné živočišné ingredience. Dokonce i tobolka je vyrobena z celulózy, namísto obvyklé vepřové želatiny.

neurinu ekoprodukt

Řekli jsme rázně ne plastem

Naše obaly sú vyrobený zo znovupoužiteľného a ľahko recyklovateľného skla, Řekli jsme jasné ne plastům. Naše obaly jsou vyrobeny z opakovaně použitelného a snadno recyklovatelného skla, které je chemicky neutrální a neovlivňuje kvalitu obsahu ani při dlouhodobém skladování. Uzávěr je kovový, a pokud skončí na skládce, do roka se rozloží na oxid železitý, což je látka vlastní přírodě (rez). Těmito malými kroky bychom rádi přispěli k ochraně přírody a snížení množství plastového odpadu v životním prostředí. 

ministerstvo

Jsme pod kontrolou

Všechny naše výrobky jsou pod dohledem orgánu ochrany veřejného zdraví a jsou přísně testovány na nepřítomnost chemických a biologických kontaminantů. Můžete si být jisti, že kupujete jen to nejlepší.

floating-leaf
floating-leaf

Další produkty
které by vás mohly zajímat

Calmgen

Calmgen

Doplněk stravy podporující snížení úzkosti a stresu

NEURINU Calmgen je speciálně vyvinut tak, aby pomáhal tlumit akutní, ale i dlouhotrvající stres a úzkostné stavy. Calmgen obsahuje koncentrované přírodní aminokyseliny extrakty a minerály, zklidňující centrální nervovou soustavu.

Cena od 640,00 
Melatogen

Melatogen

Doplněk stravy pro hluboký a osvěžující spánek

Po výživovém doplňku Melatogen sáhněte tehdy, chcete-li usínat rychle, spát tvrdě a probouzet se s pocitem dokonalého odpočinutí. Serotogen obsahuje přírodní účinné látky, které dokáží účinně zkvalitnit lidský spánek.

Cena od 590,00