NEURINU® Nootrogen

Pro stimulaci nervového systému, lepší soustředění, paměť a vysoký kognitivní výkon – silné nootropikum

Nootrogen

Nootrogen

Nootrogen

390,00 

30 tobolek

Nejoblíbenější

Nootrogen 2x

Nootrogen 2x

Nootrogen 2x

690,00 

Ušetříte: 90,00 

60 tobolek

Nootrogen 3x

Nootrogen 3x

Nootrogen 3x

990,00 

Ušetříte: 180,00 

90 tobolek

Nootrogen 4x

Nootrogen 4x

Nootrogen 4x

1360,00 

Ušetříte: 200,00 

120 tobolek

NEURINU® Nootrogen – pracujte a učte se účinněji a získejte více volných chvil pro sebe

NEURINU® Nootrogen je silný doplněk stravy ke stimulaci výkonu mozku, pro lepší soustředění, dokonalou paměť a vysokou kreativitu. Zlepšuje motivaci a potlačuje prokrastinaci.

Nootrogen je úspěšně využíván studenty a kreativci jako výkonné nootropikum, protože správným způsobem stimuluje centrální nervový systém a napomáhá k vysokým kognitivním výkonům. Díky Nootrogenu budou vaše učení i kreativní tvorba jednodušší a méně časově náročné. . Učte se, tvořte a pracujte s lehkostí, abyste si mohli užívat více času při činnostech, které opravdu milujete.

Chcete tyto benefity?

✓ Lepší soustředění
✓ Zlepšení paměti
✓ Zvýšení kreativity
✓ Potlačení prokrastinace

Dokonalé soustředění

Rychlá paměť

Vysoká kreativita

Nižší prokrastinace

Doplněk stravy

Jak funguje NEURINU® Nootrogen?

Intenzivní činnost centrálního nervového systému spojená s učením, kreativní tvorbou či jinou psychicky náročnou činností namáhá hipokampus a prefrontální kortex mozku. Aby mozek optimálně fungoval, potřebuje zvýšený přísun okysličené krve, zásoby neurotransmiterů, glukózy a elektrolytů a dalších důležitých látek. Jejich nedostatek může způsobit sníženou schopnost soustředění, zhoršenou paměť a zvyšuje sklony k prokrastinaci. To všechno znesnadňuje mentální činnosti. Tablety NEURINU® Nootrogen obsahují účinné látky schopné zvýšit prokrvení mozku a zajistit vysokou dostupnost neurotransmiterů pro dokonale čistou a výkonnou mysl. S Nootrogenem dosáhnete stavu flow rychleji. Proto práci, která vám do teď trvala hodiny, zvládnete během několika desítek minut. . Díky tomu vám zbude více času na příjemnější činnosti.

Nootrogen není nutné užívat pravidelně a dlouhodobě, na rozdíl od konvenčních nootropik na trhu. Můžete jej použít jen tehdy, když to potřebujete. Nic ale nebrání tomu, abyste se rozhodli Nootrogen užívat dlouhodobě. Jeho dlouhodobé užívání je bezpečné, nezpůsobuje závislost ani žádné jiné potíže.

Upozornění: NEURINU® Nootrogen není vhodný pro těhotné a kojící ženy, uchovávejte jej mimo dosah malých dětí, nesmí se užívat jako náhrada vyvážené a pestré stravy, uchovávejte jej na tmavém a suchém místě při pokojové teplotě.

NEURINU® Nootrogen je doplněk stravy, jehož kvalitu a bezpečnost hlídá Ministerstvo zemědělství České republiky.

Dávkování a složení Nootrogenu

 • Jedna až dvě tobolky 20 minut před požadovaným efektem
 • Nepřekračujte maximální denní dávku 2 tobolky
 • Nootrogen užívejte bez ohledu na jídlo
 • Zapijte dostatečným množstvím nealkoholického nápoje

Maximální denní dávka jsou 2 kapsle. Nootrogen je silné nootropikum. Proto nikdy nepřekračujte stanovené dávkování.

1
Aminokyselina

L-tyrosin

Zásoba neurotransmiterů se spotřebovává během mozkové činnosti a jejich nedostatek může způsobit únavu, špatnou náladu, zhoršenou paměť a soustředění. V důsledku toho vzniká nechuť k vykonávání činnosti a sklony k prokrastinaci.

Nenahraditelná aminokyselina L-tyrosin v nejvyšší kvalitě je prekurzorem tvorby dopaminu, serotoninu a dalších důležitých neurotransmiterů. Ty jsou potřebné k zajištění vysokého výkonu centrálního nervového systému.

2
Extrakt

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis je vzácná cizopasná houba původně se vyskytující v Tibetu ve výškách až 3 500 metrů nad mořem. Mimo jiné je významně využívána i tradiční čínskou medicínou.

Koncentrovaný a čištěný extrakt této houby hraje v tabletách NEURINU® Nootrogen nezastupitelnou roli, neboť zvyšuje koncentraci kyslíku v krvi. Mozková centra jím pak mohou být zásobena ve zvýšené míře, což podporuje jejich činnost.

3
Aminokyselina

L-taurin

Taurin patří mezi známější aminokyseliny, díky jeho hojnému využívání v energetických nápojích o taurinu koluje nesprávný názor, že jde o stimulant nervového systému, skutečnost je však poněkud jiná.

Důvodem jeho přítomnosti v energetických drincích je jeho schopnost vyvažovat účinek kofeinu. Taurin zlepšuje přenos glukózy do buněk mozku, čímž zlepšuje jeho funkci, napomáhá lepšímu soustředění a zvyšuje psychickou odolnost člověka.

4
Alkaloid

Kofein

Pozitivní účinky kofeinu jsou notoricky známy. Kofein oddaluje duševní únavu, zlepšuje koncentraci a zbystřuje mysl. Působením na adenosinové receptory způsobuje zvýšení metabolické činnosti.

Vlivem kofeinu dochází k mírnému uvolňování kortizolu a adrenalinu do krve. NEURINU® Nootrogen obsahuje přiměřené množství kofeinu, jehož účinky jsou navíc regulovány taurinem tak, aby docházelo k optimální stimulaci nervového systému.

5
Molekula

DAME

Dimetyletanolamin je nezbytný pro tvorbu důležitého neurotransmiteru s názvem acetylcholin. DMEA zlepšuje paměťové schopnosti mozku. Kromě toho DMEA snižuje tvorbu beta-amyloidu, který je zodpovědný za sníženou funkci mozku při jeho únavě.

6
Extrakt

Ginkgo biloba

V přípravku NEURINU® Nootrogen je použit vysoce koncentrovaný, standardizovaný a čištěný extrakt z listu jinanu dvojlaločného. Jeho účinek zlepšuje mikrocirkulaci krve i v těch nejtenčích cévách v těle. 

V synergii s extraktem cordycepsu tak ginkgo zlepšuje zásobování mozku krevním kyslíkem a glukózou, jež je nezbytná pro tvorbu energie v mitochondriích mozkových buněk. Terpenoidní složky extraktu navíc zabraňují peroxidaci lipidů, čímž zlepšují funkci membrán nervových buněk.

7
Vitamin

B6

Jeho zdrojem je zejména maso všeho druhu, ale také listová zelenina. Jeho nedostatek se projevuje špatnou náladou, podrážděností, ospalostí, sklony k pasivitě a prokrastinaci.

Vitamin B6 má v přípravku NEURINU® Nootrogen nezastupitelnou roli, protože se podílí na přeměně některých aminokyselin na serotonin a další důležité neurotransmitery. Je nepostradatelný pro vysoký výkon centrálního nervového systému.

8
Vitamin

B12

Tento vitamín se označuje také jako kobalamin. Tělo je odkázáno na jeho přísun ve stravě. Nedostatek vitamínu B12 způsobuje problémy s funkcí nervového systému nebo až jeho trvalé poškození.

Vitamin B12 je nenahraditelný při přeměně některých aminokyselin na neurotransmiter serotonin, a proto má v produktech NEURINU® nezastupitelnou roli.

9
Minerál

Zinek

Zinek je minerální látka, která se v přípravku NEURINU® nachází v podobě oxidu zinečnatého. Ten je pro tělo velmi dobře vstřebatelný a využitelný.

Zinek významně napomáhá správné funkci centrálního nervového systému. Podílí se na přeměně aminokyselin na neurotransmitery, čímž v produktech NEURINU® zastává velmi důležitou roli v kombinaci s dalšími účinnými látkami.

10
Minerál

Hořčík

Hořčík je dalším minerálem obsaženým v přípravku NEURIN Nootrogen. Jedná se o velmi reaktivní lehký kov. Jeho nedostatek způsobuje fyzickou i psychickou vyčerpanost, podrážděnost, depresi a některé další fyzické projevy.

Podrobné složení NEURINU® Nootrogen

Složka V denní dávce RHP*
L-Tyrosin 400 mg
Cordyceps sinensis extrakt 60 mg (600 mg)
L Taurin 120 mg
Naturální kofein 114 mg
L-DAME (dimetyletanolamin ) 20 mg
Ginkgo biloba extrakt 60 mg (3000 mg)
Vitamin B6 5,4 mg 386%
Vitamin B12 7,8 ug 312%
Zinek 14 mg 140%
Hořčík 400 mg 107%

*RHP = referenčí hodnote přijmu

Porovnání Nootrogenu
s podobným konkurenčním produktem

NEURINU® Nootrogen

Cena od 390,00 
NEURINU® Nootrogen
 • 30 kapslí v balení
 • Vysoký objem účinných látek
 • Doplnění neurotransmiterů
 • Obsahuje aminokyseliny a extrakty
 • Rychlé zlepšení paměti, soustředění, bdělosti a potlačení prokrastinace
 • Bez zbytečných přídatných látek

Podobný přípravek

Cena od 400 Kč
Podobný přípravek
 • 30 tablet v balení
 • Nízký objem účinných látek
 • Nedoplňuje neurotransmitery
 • Neobsahuje aminokyseliny ani extrakty
 • Efekt přichází postupně při dlouhodobém užívání
 • Obsahuje barviva a pojiva

Nejčastější dotazy
k produktu NEURINU® Nootrogen

Je Nootrogen návykový?

Ne, Nootrogen není návykový ani při dlouhodobém používání.

Od jakého věku lze užívat Nootrogen? Mohou jej užívat i děti?

Doplňky stravy NEURINU® nejsou vhodné pro děti do 13 let. Užívání mladšími jedinci je vhodné pouze po konzultaci s ošetřujícím lékařem, který musí posoudit vhodnost užívání a stanovit správné dávkování.

Adolescenti a dospělí doplňky stravy NEURINU® užívají v souladu s doporučeným dávkováním.

Může se Nootrogen užívat v souběhu s antidepresivy?

Ano, může. Nootrogen nezpůsobuje významné interakce s antidepresivy.

Proč Nootrogen obsahuje tolik účinných látek?

Každá složka v přípravku NEURINU® Nootrogen byla pečlivě vybrána a má v něm svoji nezastupitelnou roli. Jednotlivé složky spolupůsobí za účelem dosažení vysokého výkonu mozku. Právě kombinace více druhů účinných látek činí Nootrogen tak výjimečně účinným přípravkem.

Může se Nootrogen kombinovat s jinými produkty od NEURINU®?

Nootrogen lze kombinovat s přípravkem Melatogen, nikdy však tyto dva přípravky neužívejte najednou. Rozhodnete-li se Nootrogen kombinovat s přípravkem Melatogen, užívejte Nootrogen minimálně 5 hodin před předpokládanou dobou spánku a užitím Melatogenu. Účinek těchto dvou přípravků se totiž navzájem vyrušuje v případě, že mezi jejich užitím není dostatečný časový odstup.

Obsahuje NEURINU® Nootrogen také účinnou látku piracetam?

Ne, Nootrogen neobsahuje piracetam. Piracetam je léčivá látka, která se používá při zmírňování příznaků Alzheimerovy choroby, léčbě chudokrevnosti a u dětí v kombinaci s logopedií je využívána i při léčbě dyslexie. Tato látka je často zneužívána i studenty. Její nevýhodou při zneužívání ke studijním a jiným účelům je nutnost jejího dlouhodobého užívání, přičemž první účinky se dostaví až přibližně po dvou týdnech. Po vysazení se navíc její účinek rychle ztrácí. Piracetam není primárně určen pro zvýšení kognitivních funkcí studentů a mentálně pracujících lidí. Nootrogen byl vyvinut jako doplněk stravy tak, aby rychle a cíleně podporoval funkce CMS u lidí, kteří potřebují dosahovat vysokých mentálních výkonů rychle a bezpečně.

Jak dlouho lze Nootrogen užívat?

Nootrogen se může užívat dlouhodobě. Mějte však na paměti, že jde o mimořádně účinný přípravek, proto nikdy nepřekračujte maximální denní dávku dvě kapsle.

Jaké má Nootrogen interakce?

Nootrogen by mohl ovlivnit účinnost léků a doplňků stravy používaných k tlumení centrální nervové soustavy. Pokud užíváte takové přípravky, poraďte se o užívání Nootrogenu se svým lékařem. Pokud pijete nadměrné množství kávy, buďte při užívání Nootrogenu obezřetní.

Jaké jsou vedlejší účinky Nootrogenu?

Nootrogen obsahuje kofein. V denní dávce se nachází přibližně takové množství kofeinu jako ve dvou kávách typu espresso. Z toho důvodu může u přecitlivělých jedinců zapříčinit bušení srdce případně zarudnutí pokožky. Pokud při pití kávy pociťujete negativní vliv kofeinu, je pravděpodobné, že podobné příznaky zaznamenáte i při užívání Nootrogenu. Ty by však měly rychle odeznít.

Jak se má Nootrogen správně dávkovat?

Nootrogen užijte minimálně dvacet minut před plánovaným mentálním výkonem. Užívejte jednu až dvě kapsle a zapijte je nejlépe nealkoholickým nápojem. Nikdy nepřekračujte maximální denní dávku.

Může se Nootrogen kombinovat s alkoholem?

Nootrogen je silný stimulant a ovlivňuje funkci centrálního nervového systému. Z toho důvodu by mohla mít jeho kombinace s nadměrným množstvím alkoholu neočekávané účinky. Nootrogen nekombinujte s alkoholem, pokud je to jen trochu možné.

Jaké jsou kontraindikace pro užívání Nootrogenu?

Nootrogen neužívejte v případě přecitlivělosti na kofein nebo alergie na jakoukoli z jeho složek.

Pro koho je Nootrogen určen?

Nootrogen je určen pro lidi, kteří se potřebují soustředit, vykazovat vysokou míru kreativity, mít vynikající paměť, rychle se učit nové informace a mít vysokou motivaci k výkonu i méně příjemných mentálních činností. Proto je typicky používán lidmi s kreativně zaměřeným povoláním, jako jsou architekti, konstruktéři, pracovníci marketingových agentur a podobně. Vynikajících výsledků dosahují studenti, kteří Nootrogen užívají při učení se ke zkouškám a při psaní seminárních, bakalářských a diplomových prací.

Jaký je názor zákazníků
na Nootrogen

Zuzka 25l.

Produkt: Nootrogen

Studuji na veterině a máme toho velmi mnoho k memorování. Anatomie mi dala zabrat asi nejvíc. Naštěstí, když používám Nootrogen, tak se mi učí mnohem jednodušeji a méně prokrastinuju. Mám dokonce pocit, že mi naučené znalosti i déle zůstanou v hlavě, ale to zatím neumím potvrdit na jistě.

 • Lepší paměť a soustředění.
 • Méně prokrastinace.
 • nevím zatím

Milka 38l.

Produkt: Nootrogen

Architekturu jsem začala studovat už jako zralá žena s krásnými dvojčaty na krku. Určitě si dovedete představit, že naučit se na zkoušku v rušné domácnosti, plné malých rošťáků není nic jednoduchého. Vydatně mi v tom pomáhá NEURINU Nootrogen, díky kterému se dokážu lépe soustředit na učení a na zkouškách podám vždy ten nejlepší výkon. Dokážu být vzornou matkou a zároveň vzdělanou ženou.

 • Účinek přijde okamžitě

Samuel 33l.

Produkt: Nootrogen

Před třemi lety jsem ve svém zaměstnání vyhořel. Od té doby jsem se už dal dohromady, ale někdy se nedokážu soustředit hlavně na kreativní činnosti. Nápady ke mně přicházejí. Čím déle tento stav trvá, tím jsem zoufalejší. Když si dám jeden nebo dva Nootrogeny, během chvilky umím normálně dělat. Naštěstí ho nemusím užít každdodenně, ale stačí jen tehdy, když je třeba. Myslím, že by ho měl mít každý doma.

 • dobře funguje
 • jsem schopen tvořit
 • nic

Nikol 23l.

Produkt: Nootrogen

Píši bakalářku a absolutně se neumím soustředit. Stále koukám do mobilu i když tam zrovna nic zajímavého není. Věty skládám neohrabaně a po jejich zpětném přečtení marně hledám původní myšlenku. Když použiji Nootrogen, jako by tyto problémy přestaly existovat. Píše se mi mnohem příjemněji.

 • Účinek je rychlí
 • Snáze se soustředím
 • Mám dobrý pocit z psaní bakalářky
 • Málo tablet v balení
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
floating-leaf
floating-leaf

Vysoká
kvalita a zodpovědnost

download-image

Certifikát NOOTROGEN – mikrobiologie a těžké kovy

download-image

Certifikát produktů NEURINU® – plísňové a houbové toxiny

výroba

To nejlepší, co lze vyrobit

Při vývoji našeho přípravku NEURINU® Nootrogen jsme se zaměřili na to, abychom vám přinesli ten nejlepší produkt, který lze vyrobit pomocí nejmodernějších technologií. Každá kapsle je doslova napumpována maximem účinných látek. Navíc nepoužíváme žádné zbytečné balastní přísady, jako jsou barviva a pojiva. Tím maximalizujeme přínos pro vaše zdraví a pohodu.

vegan

Vhodné pro vegany

Abychom vyšli vstříc lidem se speciálními stravovacími návyky, jako jsou vegetariáni a vegani, nepoužili jsme při výrobě Super Ashwagandhy žádné živočišné ingredience. Dokonce i kapsle je vyrobena z celulózy, namísto běžné vepřové želatiny.

neurinu ekoprodukt

Řekli jsme rázně ne plastem

Plastům jsme řekli jasné ne. Obal Super Ashwagandhy je vyroben z opakovaně použitelného a snadno recyklovatelného skla, které je chemicky neutrální a nekontaminuje obsah ani při delším skladování. Uzávěr je kovový, a pokud skončí na skládce, do roka se rozloží na oxid železitý, což je přírodě vlastní látka (rez). Těmito malými kroky bychom rádi přispěli k ochraně přírody a snížení množství plastového odpadu v životním prostředí. 

ministerstvo

Sme pod kontrolou

Všechny naše produkty jsou pod dohledem orgánu pro ochranu veřejného zdraví a jsou přísně testovány na nepřítomnost chemických a biologických kontaminantů. Můžete si být jisti, že dostáváte jen to nejlepší.

Další produkty
které by Vás mohly zajímat

Calmgen

Calmgen

Doplněk stravy podporující snížení úzkosti a stresu

NEURINU® Calmgen je speciálně vyvinut tak, aby pomáhal tlumit akutní, ale i dlouhotrvající stres a úzkostné stavy. Calmgen obsahuje koncentrované přírodní aminokyseliny, extrakty a minerály zklidňující centrální nervovou soustavu.

Cena od 640,00 
Melatogen

Melatogen

Doplněk stravy pro hluboký a osvěžující spánek

Po výživovém doplňku Melatogen sáhněte tehdy, chcete-li usínat rychle, spát tvrdě a probouzet se s pocitem dokonalého odpočinutí. Melatogen obsahuje přírodní účinné látky, které dokážou účinně zkvalitnit lidský spánek.

Cena od 590,00